Громадяни України та іноземці, яких евакуюють з Китаю, вже прибули до аеропорту міста Ухань, який є епіцентром поширення коронавірусу Covid-2019.

Про це повідомляє посольство України в Китаї та Монголії.

Всього в евакуаційному списку 48 громадян України та 29 іноземців.

«Усі громадяни України й іноземці, які будуть евакуйовані, вже доставлені до міжнародного аеропорту м.Ухань. Розпочалася реєстрація пасажирів і багажу на спецрейс авіакомпанії SkyUp», — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, літак авіакомпанії SkyUp вночі 19 лютого вилетів з аеропорту «Бориспіль» о 2:50 для евакуації українців та іноземців з Уханя. Повернення літака очікують у четвер, 20 лютого, о 8 годині ранку.

Увечері 18 лютого в Міністерстві охорони здоров’я України заявили, що поки не визначились, де перебуватимуть на обсервації люди, яких евакуюють з провінції Хубей. Очільниця МОЗ Зоряна Скалецька відмовилась сказати, куди саме повернеться літак із міркувань безпеки.

За останніми даними, кількість людей, які одужали після інфікування китайським коронавірусом, зросла до 14 642. Також відомо про 2 012 летальні випадки. Загальна кількість інфікованих збільшилась до 75 199 людей.

Поділитись: