Державний концерн Укроборонпром почав продавати своє списане майно через електронний майданчик Prozorro.Продажі.

Про це повідомила пресслужба Укроборонпрому.

Там зазначили, що загалом оголосили 270 аукціонів на загальну суму 62,58 млн грн. Серед позицій є, наприклад, залізобетонний плавучий понтон та фюзеляж вертольоту. В основному підприємства Укроборонпрому продаватимуть списані автомобілі, автобуси та металолом.

Інформацію про торги та лоти розмістили на офіційному сайті концерну. Туди ж інтегрували інтерфейс електронного майданчика Prozorro.Продажі.

«Ми постійно співпрацюємо із Prozorro та консультуємо підприємства щодо проведення продажів та закупівель. Зокрема, створили інструкцію для підприємств як правильно проводити продажі, яка інформація повинна бути в описі лота, наприклад, важливим є наявність фото», — повідомила директорка департаменту закупівель концерну Надія Бігун.

Надалі Укроборонпром планує також виставляти на майданчик Prozorro майно, яке здає в оренду. Це передбачає новий відповідний закон, який має запрацювати з наступного місяця.

Нагадаємо, раніше в Укроборонпромі вирішили проводити тендери у системі Prozorro на суми від 25 тисяч гривень. До того більшість невеликих тендерів концерну були закриті.

Раніше міністр оборони Андрій Загороднюк повідомив, що Україна відкриє більшу частину оборонного замовлення.

Також в уряді ухвалили рішення, яким змінили порядок затвердження державного оборонного замовлення. Тепер його мають погоджувати з РНБО.

Нагадаємо, Айварас Абромавічус після призначення на посаду очільника Укроборонпрому ініціював службове розслідування щодо дій попереднього керівництва. Так, його попередник Павло Букін змінив статус держпідприємства Укрспецекспорт, що обмежило повноваження Укроборонпрому з управління підприємствами-спецекспортерами.

Раніше стало відомо, що для Укроборонпрому обрали аудитора.

Укроборонпром — це об'єднання багатопрофільних підприємств різних галузей оборонної промисловості України.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile