Життя

Укрзалізниця зменшила частоту курсування ще одного поїзда до Росії

Укрзалізниця
Життя/Укрзалізниця зменшила частоту курсування ще одного поїзда до Росії
Зберегти
Вигляд
Починаючи з 31 березня поїзд сполученням Львів-Ковель-Москва буде курсувати не щоденно, а через день

В Укрзалізниці повідомляють, що зменшення частоти курсування поїзда стало наслідком падіння попиту на цей маршрут. Так, за даними компанії, у 2018 році до РФ перевезли на 20% менше пасажирів, ніж у 2017 році.

«Як свідчить статистика, починаючи з кінця літа 2018 року пасажири стали значно частіше подорожувати залізничним транспортом до країн Європи. Так, із серпня до кінця минулого року Укрзалізниця перевезла пасажирів до європейських країн на 10% більше, ніж до РФ», — додають в Укрзалізниці.

Також з 5 лютого поїзди Одеса-Москва-Одеса та Харків-Москва-Харків почали курсувати через день, а не щоденно, як було раніше.

Раніше в компанії Громадському повідомляли, що причиною зменшення кількості пасажирів також може бути зменшення причіпних вагонів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: До Москви — на ведмедях: до чого може призвести заборона транспортного сполучення з Росією

Додамо також, що 30 листопада Україна обмежила в'їзд росіянам чоловічої статі віком від 16 до 60 років під час запровадження воєнного стану. Після закінчення воєнного стану обмеження на в'їзд росіянам не скасовували.

За період дії воєнного стану в десяти областях прикордонники не пропустили на територію України близько 1650 громадян Росії.

Минулого, 2018 року, Укрзалізниця скасувала прямі поїзди та причіпні вагони до Росії з Івано-Франківська, Чернівців, Кременчука та Чернігова. Звільнені від перевезень поїзди використовують для перевезень всередині України.

Авіасполучення між Україною і Росією було припинено 25 жовтня 2015 року. Умовою відновлення авіаційного сполучення між Україною та РФ Мінінфраструктури назвало припинення російськими компаніями польотів у Крим та сплати всіх штрафних санкцій за незаконні польоти.

Улітку 2017-го російське видання «Коммерсант» повідомило, що Україна скасовує потяги в РФ. Однак, в Укрзалізниці тоді спростували цю інформацію.

Пов`язані новини