Укрзалізниця звільнить провідницю та начальника поїзда, які не пустили до поїзда Київ-Ковель пасажира з електронним квитком. Чоловіка виштовхали під час руху поїзда.

Укрзалізниця звільнить провідницю та начальника поїзда, які не пустили до поїзда «Ковель-Москва» пасажира з електронним квитком. Чоловіка виштовхали під час руху поїзда.

Про це заявив директор Департаменту з організації внутрішніх та міжнародних пасажирських перевезень Укрзалізниці Олександр Красноштан, передає медіацентр компанії.

«Провідниця і начальник поїзда Ковель—Москва, які на ходу виштовхали з поїзда пасажира з електронним квитком, будуть звільнені», — зазначили в компанії.

Вказують, що перевірили факт недопущення до поїзда одразу після прибуття в депо.

Також в Укрзалізниці повідомили, що приносять вибачення за ситуацію.

Зазначимо, 30 вересня провідниця і начальник поїзда Ковель—Москва не пустили до поїзда пасажирів з електронними квитками на станції Кривин у Хмельницькій області.

Касирка не змогла роздрукувати кільком пасажирам квитки, замовлені через інтернет. Після чого провідниця і начальник поїзда відмовилися пускати їх у поїзд.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Укрзалізниця змінила свій логотип, який обійшовся їй безкоштовно

28 вересня з Києва поїхав у перший рейс поїзд «чотирьох столиць», який прямує з Києва до Мінська, Вільнюса та Риги.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Куди поїдуть локомотиви General Electric і чи подорожчає проїзд — інтерв’ю з керівником Укрзалізниці

Також в Укрзалізниці повідомляли, що планують залучити близько 40 мільярдів гривень інвестицій протягом наступних 4 років.

Поділитись: