УКРАЇНА

Уряд відновив присвоєння «зірок» українським готелям

26 липня, 2018 15:52
УКРАЇНА/Уряд відновив присвоєння «зірок» українським готелям
Зберегти
Вигляд
Кабінет міністрів України підтримав ініціативу Міністерства економічного розвитку щодо відновлення рейтингової оцінки українських готелів за системою від 1 до 5 зірок.

Кабінет міністрів України підтримав ініціативу Міністерства економічного розвитку щодо відновлення рейтингової оцінки українських готелів за системою від 1 до 5 зірок.

Про це повідомляє прес-служба Мінеономрозвитку.

«Ухвалені зміни дозволять акредитованим органам проводити сертифікацію та оцінку відповідності роботи готелів критеріям щодо якості послуг та сервісу для подальшого  присвоєнням категорії від 1 до 5 зірок», — йдеться у повідомленні.

З початку 2018 року в Україні призупинили присвоєння категорій готелям через розформування держоргану, який цим займався — УкрСЕПРО. Наразі ж, у Кабміні відновили цей процес.

Нагадаємо, що за розрахунками аналітиків, дохідність номерів у київських готелях з початку року зросла на 16%.

За даними Центру розвитку туризму, влітку 2018 року пляжні курорти України заповнені майже повністю, тому туристичний сезон буде вдалим.

Також повідомлялось, що цьогоріч на курортах Херсонщини очікується близько 4 мільйонів туристів.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ (Не)курортний Крим та історія кримчан після окупації

Раніше керівниця проекту «Розвиток через туризм» Юлія Забалдіна заявила, що держава мала би втрутитись у регулювання на туристичному ринку України після нещодавніх випадків із затримками вильотів українських туристів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Розвитку внутрішнього туризму в Україні заважають погані дороги — експертка

Більше про:
# готель
# Кабмін
Пов`язані новини