УКРАЇНА

Розвитку внутрішнього туризму в Україні заважають погані дороги — експертка

2 липня, 2018 21:16
УКРАЇНА/Розвитку внутрішнього туризму в Україні заважають погані дороги — експертка
Зберегти
Вигляд
Україна має великий потенціал для розвитку внутрішнього туризму, але його стримує погана інфраструктура.

Україна має великий потенціал для розвитку внутрішнього туризму, але його стримує погана інфраструктура.

Про це в ефірі програми «Нині вже» на Громадському заявили мандрівник, організатор туристичних поїздок Євген Іхельзон та керівник проекту «Розвиток через туризм» Юлія Забалдіна.

Іхельзон зазначив, що, на його думку, Україна має великий потенціал для розвитку внутрішнього туризму.

«Мені здається, що Україна зараз через всі військові обставини має гарний шанс для розвитку південних регіонів, приморських», — сказав він.

Також мандрівник зазначив, що одна з проблем для туризму в Україні — сезонність, бо взимку люди подорожують дуже мало.

«Я думаю, що в нас будуть розвиватися також місця, де є гарячі джерела, є багато чого зробити, щоби це розвивати, місця, де є якийсь лісовий відпочинок, гірськолижний звичайно. Там ще є простір для розвитку дуже великий. Це ринок, який буде рости у будь-якому разі», — наголосив Іхельзон.

За словами Забалдіною, багато операторів організовують тури Україною — по «цікавих регіонах».

«Проблема існує просто з дорогами. Не просто з залізницею, а з дорогами, тому що є прекрасні місця навіть у Київській області, до яких просто дістатися неможливо через погану дорогу», — заявила вона.

Експертка зазначила, що величезна частка внутрішнього туризму припадає на автомобільний транспорт, тому проблема доріг є дуже актуальною та «неймовірно гострою».

Раніше Міністерство інфраструктури повідомило, що найактивніше дороги ремонтують у Києві, найменше — на Черкащині.

В Укравтодорі заявили, що для капітального ремонту всіх доріг України треба 2 трильйони гривень.

Також Забалдін вважає, що держава має вструтитися у регулювання на ринку туризму в Україні. 

Раніше повідомлялося, що низка українських туристів не змогли вилетіти з іспанського острова Мальорка.

29 червня повідомлялося, що з аеропорту Монастір у Тунісі до Харкова не могли вилетіти близько 300 українських туристів. Пасажири стверджували, що авіакомпанія і туроператор не виконують своїх зобов’язань щодо повернення українців додому.

У зв’язку з затримкою вильоту українських туристів Міністерство закордонних справ закликало громадян України, які подорожують за кордон, ретельно планувати свої подорожі.

Частина українських туристів, які напередодні не могли вілетіти з Тунісу, зранку 30 червня повернулися до України. 2 липня до України з Тунісу вилетів літак з останніми туристами, які кілька діб не могли повернутися додому.

Міністр інфраструктури Володимир Омелян, коментуючи ситуацію із затримкою українських туристів у Тунісі, заявив, що Міністерство економічного розвитку буде скасовувати ліцензії тих туроператорів, які не виконують свої зобов’язання.

Омелян пояснив, що туроператор Oasis Travel, в якого туристи замовляли путівки, заборгував авіакомпанії Bravo Airways понад мільйон доларів. Відповідно туроператор не сплатив авіаперевізнику кошти за рейси, якими мали відправити українських туристів.

Також повідомлялось, що Мінінфраструктури звернеться до Генеральної прокуратури щодо невиконання туроператором Oasis Travel зобов’язань по сплаті грошей за авіарейси туристів.

Більше про:
# дороги
# туризм
Пов`язані новини