Кабінет міністрів ліквідував Державне агентство спорту і Державне агентство розвитку молоді та громадянського суспільства, які утворили 4 грудня 2019 року.

Про це йдеться у постанові уряду від 25 березня, опублікованій на Урядовому порталі.

«Кабінет міністрів України постановляє: 1. Ліквідувати Державне агентство спорту і Державне агентство розвитку молоді та громадянського суспільства. 2. Установити, що строк заявлення кредиторами своїх вимог становить один місяць», — йдеться у документі.

Також уряд постановив утворити комісії з ліквідації цих агентств. Головою двох комісій з ліквідації затвердили директора департаменту економіки та фінансів у сфері спорту Міністерства культури, молоді та спорту Юрія Музику.

Голові комісій доручили затвердити їх персональний склад та «забезпечити здійснення заходів, пов’язаних з ліквідацією». Також голова має поінформувати уряд у двомісячний строк про результати проведеної роботи.

Ці агентства 4 грудня 2019 року утворив уряд на чолі з Олексієм Гончаруком разом з п’ятьма іншими агентствами. Йдеться про низку центральних органів виконавчої влади у сферах культури, молоді та спорту в межах бюджету об’єднаного Міністерства культури, молоді та спорту.

Поділитись: