Тимчасовий виконувач обов’язків міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Павло Кухта, архів
Фото:

Facebook/Pavlo Kukhta

Кабінет міністрів поклав тимчасове виконання обов’язків міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства на першого заступника міністра відомства Павла Кухту.

Таке рішення ухвалили 10 березня під час засідання уряду, пише Кухта.

«Ми докладемо максимум зусиль для того, щоб процес зміни уряду жодним чином не позначився на злагодженості та якості роботи міністерства та пройшов непомітно для наших громадян, а всі напрацювання були передані наступникам», — написав він.

Новий очільник уточнив, що зміни та реформи, які вдалося запустити його команді за 6 місяців, «не пропали безслідно та продовжувалися на благо народу».

Серед таких змін він назвав напрацювання щодо ринку землі, запуск приватизації, реформу держпідприємств та створення інструментів для залучення інвестицій.

Павло Кухта входив у партію «Голос» Святослава Вакарчука, проте потім вийшов з партії та із виборчого списку. До парламенту балотувався під №25, але не пройшов.

Кухта працював заступником голови Стратегічної групи радників з підтримки реформ та експертом групи «Податкова реформа» Реанімаційного пакета реформ.

У 2015-2019 роках — радник міністра фінансів, у 2016-2019 роках — радник прем'єр-міністра.

Перед цим уряд призначив тимчасового очільника Міносвіти — ним став перший заступник глави відомства Юрій Полюхович.

Нагадаємо, 4 березня Верховна Рада, відправила у відставку прем’єр-міністра Олексія Гончарука і схвалила склад нового уряду. Також депутати призначили Дениса Шмигаля на посаду прем'єр-міністра України.

Поділитись: