Кабінет міністрів України створив спеціальну робочу групу, яка має вирішити проблеми у підготовці до опалювального сезону, зокрема у місті Сміла.

Про це повідомив прем'єр-міністр України Олексій Гончарук.

«У нас останній тиждень підготовки до опалювального сезону. Тому ми багато часу приділили проблемам, пов'язаним з цією важливою подією. Опалювальний сезон традиційно стартує складно. Є низка складних питань, наприклад, місто Сміла нас знову радує», — повідомив Гончарук.

Він зазначив, що низка інших міст можуть залишитися без опалення через заборгованість за газ перед Нафтогазом. Для вирішення цих проблем в уряді створили робочу групу, яку очолила міністерка розвитку територій Альона Бабак.

За даними Нафтогазу, станом на 3 жовтня 105 теплопостачальників можуть залишитися без газу на час опалювального сезону через борги за газ.

Нагадаємо, що 27 вересня Нафтогаз опублікував перелік компаній-боржників за газ. Тоді їх було 116.

Раніше у Нафтогазі повідомляли, що 126 теплопостачальників можуть не отримати газ для опалення на час опалювального сезону через борги.

Раніше у Нафтогазі повідомляли про зрив опалювального сезону у Кривому Розі. Про це також заявляв колишній голова Фонду державного майна Віталій Трубаров. Він пропонував для вирішення цієї проблеми проводити переговори з Нафтогазом.

Також у Нафтогазі повідомляли про ймовірний зрив опалювального сезону у низці міст України, зокрема в Одесіу Смілі, у двох містах на Львівщині та деяких районах Києва.

Нагадаємо, що на початку минулого опалювального сезону у низці міст України виникли проблеми з отриманням газу для опалення будинків від Нафтогазу. Зокрема, Нафтогаз відмовлявся постачати газ через значні борги комунальних підприємств за газ.

У справу втрутився президент Петро Порошенко, який заявив, що «крутити вентиль — це не є справа президента». Він дав місцевій владі декілька годин на те, аби дати опалення у місті.

Поділитись: