Кабінет міністрів України затвердив граничну кількість працівників Державної податкової служби України.

Відповідне рішення ухвалили під час засідання уряду 15 травня, передає «Інтерфакс-Україна».

Так, у центральному апараті ДПС працюватиме 1628 співробітників, а у її територіальних органах — 28 752 працівники. Таким чином загальна кількість працівників податкової має скласти 30 380 працівників.

Зазначимо, що наразі кількість працівників Державної фіскальної служби складає близько 39 тисяч співробітників. Більшість цих працівників переведуть на службу до ДПС, решта продовжить працювати у ДФС доти, доки не завершиться конкурс на обрання голови Державної митної служби.

8 травня Кабінет міністрів України призначив Сергія Верланова новим головою Державної податкової служби. Сама служба ще не створена, функції податкової й надалі виконує ДФС.

Нагадаємо, що 23 квітня завершився конкурс на голову Державної податкової служби України. Його переміг заступник міністра фінансів Сергій Верланов.

Раніше стало відомо, що суд призупинив конкурс на обрання голови ДМС. У Мінфіні заявили, що призупинення конкурсу не скасує його проміжних результатів.

20 березня Кабмін оголосив конкурс на голів податкової та митної служб. Зарплата керівників нових служб складе по 24 тисячі гривень.

10 квітня Роман Насіров подав позов до Кабінету міністрів України з вимогою скасувати конкурси на посади голів податкової та митної служб.

18 грудня 2018 року уряд ухвалив рішення про розділення ДФС на 2 окремих органи — митну та податкову служби, а 6 березня 2019 року затвердив відповідні положення про ці державні органи.

Державна фіскальна служба була створена у 2014 році як правонаступник Міністерства доходів і зборів України. Вона відповідальна за податковий та митний напрям. У часи президентства Віктора Януковича, Міністерство доходів і зборів підозрювали у створенні централізованих схем з ухилення від оподаткування та відмивання коштів, а також «торгівлі» податковими кредитами з податку на додану вартість, які завдали збитків державі на мільярди гривень.

Поділитись: