Тодішня заступниця міністра освіти і науки Любомира Мандзій під час пресконференції у Києві, 12 вересня 2019 року
Фото:

УНІАН

Кабінет міністрів призначив Любомиру Мандзій тимчасовою виконувачкою обов’язків міністерки освіти і науки.

Таке рішення ухвалили на засіданні уряду, повідомляє пресслужба Міносвіти.

«У зв’язку з пандемією коронавірусу та всеукраїнським карантином перед міністерством стоїть безліч нагальних викликів та проблем. І найважливіше — ми не маємо часу на повільні рішення: нам потрібно реагувати тут і зараз, вирішити питання закінчення навчального року, проведення вступної кампанії та багато іншого», — відзначила Мандзій.

Любомира Мандзій народилася 10 травня 1973 року у селі Опака Дрогобицького району Львівської області. 1995-го закінчила Львівський державний університет імені Івана Франка за спеціальністю «Географія».

З 2001 року до 2016 року працювала на кафедрі політології філософського факультету Львівського національного університету імені І. Франка.

Протягом 2016-2019 рр. — директорка департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації. У липні 2019 року перемогла у конкурсі на посаду начальника управління Державної служби якості освіти у Львівській області.

11 вересня 2019-го Любомиру Мандзій призначили на посаду заступника міністра освіти і науки Ганни Новосад. Вона вільно володіє польською мовою, а також має достатній рівень англійської.

Нагадаємо, 10 березня виконувачем обов'язки міністра цього відомства призначили Юрія Полюховича.

4 березня Верховна Рада, відправила у відставку прем’єр-міністра Олексія Гончарука і схвалила склад нового уряду. Зокрема, працювати в новому уряді відмовилася міністерка освіти та науки Ганна Новосад, однак заміну їй тоді так і не знайшли. Також депутати призначили Дениса Шмигаля на посаду прем'єр-міністра України.

Поділитись: