Міністерство інфраструктури домоглося скасування судової заборони на здійснення передачі морського порту «Херсон» в управління приватній компанії «Рисоїл Херсон», яка виграла відповідний конкурс.

Про це повідомив міністр інфраструктури України Владислав Криклій.

Мінінфраструктури оскаржило заборону на проведення будь-яких дій щодо передачі порту «Херсон» у концесію у Шостому апеляційному суді Києва.

«Клопотання Міністерства суд задовольнив та скасував заходи забезпечення позову. Тож концесію ніхто і ніщо не зупинить», — повідомив Криклій.

Він додав, що в уряді мають намір захищати кожного інвестора в українську інфраструктурну галузь, зокрема і від несправедливих судових рішень.

4 лютого стало відомо, що концесію порту «Херсон» призупинили рішенням суду. В уряді заявили, що оскаржуватимуть це рішення.

21 січня закінчився конкурс на обрання компанії, якій передадуть в управління порт «Херсон», 24 січня обрали концесіонера для порту «Ольвія».

Концесія — це форма державно-приватного партнерства, що передбачає передачу об'єктів державної власності (таких як дороги, аеропорти, підприємства тощо) у тимчасове користування приватним підприємствам.

Поділитись: