Делегація українських міністрів планує відправитися на переговори з Міжнародних валютним фондом про укладання нової програми про співпрацю 14-18 жовтня.

Про це повідомив прем'єр-міністр України Олексій Гончарук.

«Зараз ми в активній стадії переговорів з МВФ щодо нової програми підтримки. Вже наступного тижня група міністрів вирушає в США для участі у Щорічних зборах Світового банку та МВФ та в переговорах з Фондом», — повідомив Гончарук.

За його словами, співпраця України з міжнародними фінансовими інститутами дуже важлива, адже вона впливає на поведінку міжнародних інвесторів.

Раніше заступниця голови НБУ Катерина Рожкова повідомляла, що продовження переговорів з МВФ про нову програму очікується під час зборів Світового банку у Вашингтоні.

Зазначимо, що у місії МВФ з підсумками роботи в Україні, повідомили, що продовжать переговори про нову програму протягом найближчих декількох тижнів. Голова Нацбанку повідомив, що найбільше представників МВФ хвилювали напади на колишню голову НБУ Валерію Гонтареву та судові процеси щодо ПриватБанку. Водночас прем'єр-міністр Олексій Гончарук заявив, що очікує на підписання нової угоди найближчим часом.

26 вересня місія МВФ завершила свою роботу в Україні. Цю інформацію hromadske підтвердили у прес-службі МВФ в Україні.

12 вересня в Україні офіційно розпочала роботу місія Міжнародного валютного фонду. Її представники прибули до Києва 11 вересня. 13 вересня представники МВФ зустрілися з керівництвом НБУ. 25 вересня представники місії провели зустріч з радою Національного банку та обговорили умови нової кредитної програми для України.

Раніше у Нацбанку повідомляли, що нова програма співпраці з МВФ буде терміном до 4 років, а обсяг її фінансування складе до 10 мільярдів доларів.

Поділитись: