УКРАЇНА

УЄФА підтримав Київ щодо неможливості використання логотипів «Газпрому» на ЛЧ

23 травня, 2018 13:37
УКРАЇНА/УЄФА підтримав Київ щодо неможливості використання логотипів «Газпрому» на ЛЧ
Зберегти
Вигляд
УЄФА підтримав позицію влади Києва про неможливість використання логотипів російського «Газпрому» як партнера при оформленні території «Фестивалю чемпіонів» для уболівальників і гостей фіналу Ліги чемпіонів на Хрещатику.

УЄФА підтримав позицію влади Києва про неможливість використання логотипів російського «Газпрому» як партнера при оформленні території «Фестивалю чемпіонів» для уболівальників і гостей фіналу Ліги чемпіонів на Хрещатику.

«Масові акції протесту, акти вандалізму і графіті-шоу скасовуються. УЄФА погодився з позицією КМДА про неможливість використання логотипів «Газпрому» навіть в якості інформації про партнерів Ліги Чемпіонів. Всі прибрано. Уже зараз друкується нове оформлення, яким замінять демонтоване. Всім вдячні за розуміння», — написав на своїй сторінці у Facebook офіційний представник Київської міської державної адміністрації (КМДА) з питань підготовки до фіналу ЛЧ-2018 в Києві Андрій Мірошниченко.

Нагадємо, Київська влада звернулася до УЄФА як організатора Ліги чемпіонів із проханням зняти рекламу російського «Газпрому» з банерів у «Фестивальному містечку» у центрі столиці.

«Фестивальне містечко» — традиційна офіційна локація фіналів Ліги чемпіонів, організацією якої займається УЄФА. У Києві його встановили на Хрещатику.

«Газпром» став спонсором Ліги чемпіонів у 2012 році. У 2018 році угоду компанії з УЄФА продовжили на три роки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як Київ готується до фіналів Ліги чемпіонів

Як повідомлялося, Київ очікує на приїзд 100 тисяч вболівальників  на фінал Ліги Чемпіонів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Реал» — «Ліверпуль»: 5 фактів про команди київського фіналу Ліги чемпіонів

21 квітня Києву передали кубки Ліги Чемпіонів. За словами організаторів фіналів у Києві всі квитки на змагання уже розкуплені. Фінал Ліги чемпіонів відбудеться  у Києві 26 травня о 21:45 на НСК «Олімпійський».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Скільки заробить Київ на фіналі Ліги Чемпіонів.

Пов`язані новини