Технології

В Apple закликали до більшої конфіденційності користувачів після витоку даних у Facebook

24 березня, 2018 23:10
Технології/В Apple закликали до більшої конфіденційності користувачів після витоку даних у Facebook
Зберегти
Вигляд
Виконавчий директор американської компанії Apple Тім Кук закликав до більш жорстких заходів конфіденційності інформації користувачів.

Виконавчий директор американської компанії Apple Тім Кук закликав до більш жорстких заходів конфіденційності інформації користувачів. Таку думку він висловив після скандалу з витоком даних 50 мільйонів користувачів Facebook, які використовували для маніпуляцій на виборах США.

Про це повідомляє Bloomberg.

Кук закликав до «добре продуманих» правил, які б перешкоджали можливому використанню інформації користувачів без їхньої згоди.

«Я думаю, що ця проблема настільки страшна та велика, що нам потрібне добре продумане регулювання цього питання. Можливість будь-кого дізнатися про ваші контакти, улюблені речі та кожну інтимну деталь вашого життя, — на мою думку це не повинно існувати», — заявив глава Apple.

Раніше засновника Facebook Марка Цукерберга запросили до Європарламенту після скандалу про збір даних 50 мільйонів користувачів соцмережі та втручання у вибори США.

Нагадаємо, компанія з аналізу даних Cambridge Analytica, яка працювала над президентською кампанією президента США Дональда Трампа, незаконно отримала доступ до даних понад 50 мільйонів користувачів Facebook.

Cambridge Analytica пропонує бізнесменам і політикам послуги, які дозволяють «змінити поведінку аудиторії». Себто, вплинути на їхній вибір — чи це буде покупка дивану, чи обрання президента.

Цукерберг втратив понад $5 млрд через виток даних 50 млн користувачів Facebook.

Журналісти встановили, що Cambridge Analytica займалася збором даних про Донбас на замовлення влади.

Цукерберг визнав помилки на фоні скандалу про використання особистих даних. Facebook закрив доступ до будь-яких послуг для компанії Cambridge Analytica.

В офісах Cambridge Analytica у Лондоні 23 березня провели обшуки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Новий витік даних із Facebook: що треба знати про скандал із Cambridge Analytica.

Пов`язані новини