Міністерство інфраструктури України залучило декілька перевізників, аби допомогти місцевим органам влади розвозити людей, які прибули в Україну літаками, в регіони під час карантину.

Про це повідомила пресслужба Міністерства.

Там розповіли як діяти пасажирам:

  • по прибуттю до аеропорту «Бориспіль» пасажирам необхідно підійти до інформаційної стійки терміналу прибуття;
  • присутній там представник аеропорту та представник транспортної служби допомагатимуть збирати групи до 10 осіб за потрібними напрямками;
  • трансфер оплачується додатково;
  • також Міністерство дозволило «Бориспільському експресу» забирати кількість пасажирів, відповідно до карантинних норм.

Нагадаємо, з 12 березня по всій Україні почався карантин у зв’язку з розповсюдженням у світі коронавірусу. Так, усі навчальні заклади, включно з приватними, закрили на три тижні, до 3 квітня.

З 16 березня Україна на два тижні закрила кордон для іноземних громадян, щоб обмежити поширення коронавірусу.

Також уряд вирішив до 3 квітня скасувати авіа, залізничне та автобусне сполучення між містами та областями України, а також зупинити роботу метрополітенів. Рух власних автомобілів не обмежується.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

За останніми даними, у світі офіційно зареєстровано 224 517 випадків зараження коронавірусом SARS-CoV-2, 10 030 смертей та 86 025 випадків, коли пацієнти успішно одужали після зараження.

Наразі в Україні офіційно підтверджено 26 випадків інфікування коронавірусом SARS-CoV-2: у Чернівецькій (15), Житомирській (2), Київській (2), Донецькій (1), Дніпропетровській (2), Івано-Франківській (1) областях і в Києві (3). Три з них летальні — померли 71-річна жінка у Житомирській області, 56-річна жінка — в Івано-Франківській та 33-річна — у Чернівецькій.

Поділитись: