Світ

В РФ заявили, що у вибори президента втручалися з-за кордону, в Україні теж

26 березня, 2018 00:30
Світ/В РФ заявили, що у вибори президента втручалися з-за кордону, в Україні теж
Зберегти
Вигляд
Глава комісії Ради Федерації РФ Андрій Клімов заявив, що Рада Федерації має інформацію про численні спроби втручання у вибори президента Росії з-за кордону.

Глава комісії Ради Федерації РФ Андрій Клімов заявив, що Рада Федерації має інформацію про численні спроби втручання у вибори президента Росії з-за кордону.

Про це повідомляють «РІА Новости».

За словами голови комісії із захисту державного суверенітету, йдеться про заклики бойкотувати голосування, DDoS-атаки на інформаційні ресурси ЦВК та інформ-атаки. 

«Таких втручань ми нарахували близько десяти видів», — повідомив Клімов.

Він додав, що може надати «тисячі фактів розрізненого втручання».

«Перешкоди у проведенні голосування в Україні також можна вважати спробою вплинути на результат виборів», - заявив Клімов.

За його словами, близько 65 тисяч росіян не змогли віддати свій голос через дії української влади.

Нагадаємо, Росія направила ноту до МЗС України з вимогою забезпечити російському дипломатичному представництву можливість «виконувати покладені на нього функції».

Глава МВС України Арсен Аваков заявив, що росіян в Україні не допускатимуть до дипустанов РФ 18 березня для голосування на виборах президента.

Він наголосив, що голосування у дипломатичних представництвах та консульствах Росії на території України можливе лише за умови, якщо РФ відмовиться від проведення незаконних виборів у Криму.

Росія заявила, що розраховує на оцінку ООН та Організації з безпеки і співробітництва в Європі з приводу заборони росіянам голосувати на виборах президента в Україні.

На виборах президента Російської Федерації Володимир Путін, за даними екзит-полів, отримав понад 70% голосів виборців. Відтак він стане президентом РФ уже вчетверте.

Зазначимо, що вибори в Росії відбувалися з масовими порушеннями. Зокрема, оприлюднено десятки відео з вкиданням бюлетенів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що кандидати на президентських виборах у Росії говорять про Україну

Явка на виборах за дві години до закриття дільниці, за даними ЦВК, в цілому по Росії склала 59,93%.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Вибори є — вибору нема: як блокували посольство РФ (ФОТОРЕПОРТАЖ).

Більше про:
# вибори в росії
Пов`язані новини