Через систему електронних торгів арештованим майном (СЕТАМ), в основі якої лежить технологія Blockchain, реалізували майна українських банківських установ на суму 514 мільйонів гривень.

Через систему електронних торгів арештованим майном (СЕТАМ), в основі якої лежить технологія Blockchain, реалізували майна українських банківських установ на суму 514 мільйонів гривень.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби СЕТАМ.

Найбільше було продано активів Укргазбанку: у ході 42 аукціонів вдалось залучити 327,5 мільйонів гривень.

На другому місці за кількістю проданого через СЕТАМ майна державний Ощадбанк, від продажу майна якого отримали 164 мільйони гривень.

«В процесі торгів ціна підвищується за рахунок конкуренції між учасниками. В результаті, банки отримали додатково 50 млн грн понад стартову ціну», — додав директор СЕТАМ Віктор Вишньов.

У березні повідомлялось, що за допомогою системи «Prozorro.Продажі» реалізували активів збанкрутілих банків та непрофільного державного майна на суму понад 7 мільярдів гривень.

Напередодні через СЕТАМ продавали Morgan Aero 8 за борги його власника перед кредитором.

Нагадаємо, що через СЕТАМ раніше продали автопарк мелітопольського заводу через борги по зарплаті.

Раніше СЕТАМ та Prozorro.Продажі підписали меморандум про співпрацю. Відтак, через СЕТАМ пропонують реалізувати підприємства малої приватизації.

Як зазначалось, за допомогою СЕТАМ держава реалізувала арештованого майна на 6 мільярдів гривень.

СЕТАМ — це державне підприємство, створене з метою здійснення електронних торгів конфіскованим майном. В основі здійснення аукціонів з продажу майна лежить технологія Blockchain.

Також в СЕТАМ продавали один з найбільших олійних комбінатів України за 150 мільйонів гривень.

Напередодні у СЕТАМ виставили на продаж Ferrari боржника, що не виплачував аліментів.

Раніше там виставили на продаж конфіскований російський Boeing.

Крім цього, там оголосили про продаж двох спиртзаводів через проблеми із виплатою зарплати.

Також в СЕТАМ виставили на продаж землю та споруди Миколаївського суднобудівного заводу за борги з виплати зарплати. В Укроборонпромі, якому належить завод, повідомили, що продаж заводу незаконний.

Поділитись: