Життя

В Україні розмитнюють майже по 8 тисяч «євроблях» на добу — ДФС

ДФС
Життя/В Україні розмитнюють майже по 8 тисяч «євроблях» на добу — ДФС
Зберегти
Вигляд
За даними Державної фіскальної служби України кількість автомобілів на єврономерах, які українці легалізовують в Україні щодоби складає близько 8 тисяч.

Власники розмитнених авто від початку дії нових правил сплатили вже понад 10,1 мільярда гривень податків до бюджету. Загалом наразі розмитнили 161 тисячу автівок.

«Враховуючи спливаючий термін пільгового періоду застосування ставки акцизу, кількість оформлених авто стрімко зросла з кінця січня 2019 року. Так, за оперативною інформацією, найбільшу кількість авто було оформлено 13 лютого — майже 8 тисяч», — повідомили у ДФС.

Напередодні повідомлялося, що в Кабміні обговорюють можливість скасування отримання екологічного сертифіката для розмитнення «євроблях». Дане рішення можуть ухвалити в уряді не раніше 20 лютого.

Нагадаємо, що 22 лютого 2019 року спливає термін пільгового періоду застосування ставки акцизного податку (коефіцієнт 0,5) для митного оформлення автомобілів з іноземною реєстрацією.

Раніше У Верховній Раді України зареєстрували законопроект, яким пропонують продовжити пільговий період розмитнення авто на єврономерах до 23 травня 2019 року. Протягом пільгового періоду вартість розмитнення авто зменшена вдвічі.

У ДФС повідомляли, що в Україні щодня розмитнюють понад 2,7 тисячі авто. Також там очікували, що держава отримає 10 мільярдів гривень від розмитнення «євроблях».

Також в Державній фіскальній службі зазначали, що в середньому бюджет отримував 65,8 тисяч гривень доходу від розмитнення однієї «євробляхи».

Нагадаємо, 23 листопада президент України Петро Порошенко підписав закон, який спрощує процедуру розмитнення автівок, зокрема з європейськими номерами, та закон, який підвищує відповідальність за порушення правил розмитнення автомобілів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Нові протести «євробляхарів»: вимагають, щоб вартість розмитнення не залежала від віку авто 

Раніше повідомлялось, що протягом 2017 року до України ввезли 965,3 тисяч автомобілів на єврономерах.

Пов`язані новини