Життя

В Україні розмитнюють по 2,7 тисячі «євроблях» на добу: до завершення пільгового періоду лишився 1 місяць

ДФС
Життя/В Україні розмитнюють по 2,7 тисячі «євроблях» на добу: до завершення пільгового періоду лишився 1 місяць
Зберегти
Вигляд
У Державній фіскальній службі України повідомили, що за місяць до завершення пільгового режиму розмитнення авто на єврономерах, протягом якого розмитнити авто можна за половину вартості, кількість розмитнень зросла до 2,7 тисячі за добу.

Так, 22 січня в Україні розмитнили 2,7 тисячі «євроблях» та сплатили за них 170,5 мільйона гривень.

Загалом, від початку дії нових правил в Україні розмитнили майже 44 тисячі авто на єврономерах. Їхні власники сплатили державі 2,8 мільярда гривень. Крім цього, власники добровільно заплатили 312 мільйонів гривень штрафів за порушення умов перебуванна автомобіля в Україні.

«22 лютого 2019 року спливає термін пільгового періоду застосування ставки акцизного податку (коефіцієнт 0,5) для митного оформлення автомобілів з іноземною реєстрацією. Після цього часу власники таких автівок будуть сплачувати акцизний податок за повною ставкою», — нагадують у ДФС.

Раніше у Мінфіні очікували, що держава отримає 10 мільярдів гривень від розмитнення євроблях.

Також в Державній фіскальній службі зазначали, що в середньому бюжет отримував 65,8 тисяч гривень доходу від розмитнення однієї «євробляхи».

Нагадаємо, 23 листопада президент України Петро Порошенко підписав закон, який спрощує процедуру розмитнення автівок, зокрема з європейськими номерами, та закон, який підвищує відповідальність за порушення правил розмитнення автомобілів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Нові протести «євробляхарів»: вимагають, щоб вартість розмитнення не залежала від віку авто 

Раніше повідомлялось, що протягом 2017 року до України ввезли 965,3 тисяч автомобілів на єврономерах.

Пов`язані новини