Ініціатива Міністерства соціальної політики України щодо боротьби зі схемою використання фізичних осіб-підприємців замість найму працівників на роботу не вплине на діяльність працівників ІТ-сфери та фрілансерів.

«Система ФОП створена для малого бізнесу — і її будемо захищати. Зараз було б правильно сісти за стіл обговорення... Я ніколи не дозволю зробити шкоду маленьким підприємствам в Україні», — повідомив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час виступу в ефірі одного з українських телеканалів.

В уряді повідомили, що «будуть захищати» зростання маленьких підприємств, зокрема у галузі ІТ, тому запропонований Мінсоцполітики законопроект не має нашкодити цим галузям.

«Хто критикує законопроект? Айтішники, журналісти-фрілансери. Хочу заспокоїти: про них мова не йде. Мова про тих роботодавців, які намагаються мінімізувати податкові виплати, використовуючи ті інструменти, які держава дає не на підтримку великого бізнесу, а на підтримку малого», — повідомив міністр соціальної політики Андрій Рева.

Нагадаємо, 15 лютого на сайті Мінсоцполітики опублікували законопроект, яким пропонується запровадити більш жорстку систему контролю за діяльність ФОПів. Зокрема, у проекті забороняється використовувати ФОПи замість найму працівників.

Також законопроект зобов’язує у разі виявлення замаскованих трудових відносин укладати між працівником та роботодавцем трудовий договір, зокрема на певний визначений час (наприклад, час виконання аутсорсингового завдання).

Раніше повідомлялось, що Державна служба з питань праці оштрафувала низку компаній, які співпрацюють з ФОПами як зі своїми співробітниками. Проте пізніше цю інформацію спростували.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Держава перевірятиме компанії, що працюють з ФОП, щоб закрити дефіцит Пенсійного фонду

Зазначимо, що причиною того, що деякі компанії замість того, щоб наймати працівників, укладають з ними цивільно-правову угоду як з ФОПами є те, що таким чином роботодавець зменшує свої податкові зобов’язання. Зокрема, він звільняється від сплати 22% єдиного соціального внеску з фонду заробітної плати працівників. Крім цього, укладання таких угод позбавляє роботодавця низки обов’язків щодо соціальної підтримки працівників.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile