В усіх храмах Православної Церкви України 8 грудня після Божественної літургії провели молитви за встановлення справедливого миру та перемогу України.

Про це hromadske повідомив диякон ПЦУ Михайло Омельян.

«У всіх храмах молилися і за те, що ми оголошували, і брали додаткові молитви. Очолював літургію Блаженніший Митрополит (Епіфаній — ред.)», — зазначив він.

Провести молитви розпорядився Предстоятель Православної Церкви України Блаженнійший Митрополит Епіфаній.

«Напередодні важливих міжнародних переговорів у Парижі, які стосуватимуться подальшої долі нашої країни, покладаємо велику надію на Всемилостивого Господа. Тож єдиними вустами і єдиним серцем завтра у всіх куточках України будемо молитися за справедливий мир та перемогу для нашого народу і нашої держави», — зазначали у ПЦУ.

Як відомо, лідери «нормандської четвірки» — президент України Володимир Зеленський, президент РФ Володимир Путін, президент Франції Еммануель Макрон та канцлерка Німеччини Ангела Меркель — зустрінуться 9 грудня у Парижі.

Остання зустріч «нормандської четвірки» на рівні глав держав відбулася у Берліні 19 жовтня 2016 року.

Згідно з опитуванням, переговори Зеленського з Путіним для вирішення конфлікту на Донбасі підтримують 75% українців.

1 грудня 2019-го міністр закордонних справ Російської Федерації Сергій Лавров анонсував неформальні переговори президентів України та Росії під час «нормандської зустрічі». Він вважає, що ця зустріч буде корисною. Лавров наголосив, що «безглуздо гадати», наскільки повномасштабною й повноформатною буде зустріч двох президентів.

6 грудня Зеленський підтвердив двосторонню зустріч з Путіним у Парижі.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile