Члени медичної групи розпилюють дезінфекційні засоби в пірамідах Гізи в Єгипті, 25 березня 2020 року
Фото:

EPA-EFE/MOHAMED HOSSAM

Міністерство туризму та старожитностей Єгипту задля протидії поширенню коронавірусу SARS-CoV-2 розпочало дезінфекцію музеїв та археологічних об'єктів на території країни.

Про це повідомляє пресслужба відомства.

Музеї та археологічні пам'ятки дезінфікують на Північному Синаї, у дельті Нілу і Нижньому Єгипті, а також на інших ділянках у Верхньому Єгипті і Великому Каїрі.

Дезінфекцію проводять відповідно до міжнародних норм, а рідини, які використовуватимуть, заздалегідь затвердило Міністерством охорони здоров'я країни.

Нагадаємо, влада Єгипту розпорядилася закрити на два тижні всі мечеті в країні, аби запобігти поширенню коронавірусу SARS-CoV-2.

Також там з 25 березня на два тижні ввели комендантську годину: із 7 вечора по 6 ранку забороняється виходити з дому навіть для купівлі товарів першої необхідності.

За останніми даними, у Єгипті зафіксували 456 випадків інфікування коронавірусом SARS-CoV-2.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

Станом на ранок 26 березня, у світі 471 783 випадків зараження коронавірусом, з них — 74 386 в Італії та 69 171 — у США. Загалом 114 858 пацієнтам вдалось одужати, 21 306 — померли.

В Україні, за офіційними даними, зафіксовано 156 випадків зараження коронавірусом, 5 із них — летальні.

Померли 71-річна жінка у Житомирській області, дві жінки: 56-річна і ще одна, вік якої наразі у МОЗ не уточнили, — в Івано-Франківській, 33-річна — у Чернівецькій, 68-річний чоловік — у Тернопільській. Одна людина одужала.

Ви можете робити разом з нами якісний контент і показати, що відбувається у різних регіонах України в умовах карантину. Знімайте відео з ваших міст, розповідайте, як переносите ізоляцію, чи є в аптеках маски, як ходить громадський транспорт — і надсилайте на адресу [email protected] з темою «Марафон». Ми покажемо ваші матеріали у прямому ефірі марафону «Хроніки коронавірусу», який випускаємо щодня о 8:00 та о 18:00.
Поділитись: