Лідер політичної сили «Голос», співак Святослав Вакарчук заявив, що вкладає свої гроші в передвиборчу кампанію.

Про це він заявив в ефірі «Свободи слова» на ICTV.

«Вже сьогодні у нас є десятки достатньо заможних людей, але які дуже далеко від олігархів, які чесно заробляють свій шматок хліба і мають якийсь бізнес і готові нас підтримувати і підтримують в даний момент», — заявив Вакарчук.

Крім того, лідер «Голосу» зазначив, його політсила не звертатиметься до олігархів «або тих кого вважають олігархом», оскільки це не відповідатиме заявленій його партією боротьбі з олігархатом.

«Якщо робити по чесному і ефективно проводити свою передвиборчу кампанію, то вона буде коштувати в рази менше ніж її малюють сьогодні політтехнологи всім цим надутим грошовим мішкам», — додав Вакарчук.

Раніше член політсили «Голос» Ярослав Юрчишин повідомив Громадському, що партія наразі є на етапі реєстрації, і щойно вона буде офіційно зареєстрована, будуть озвучені донори партії.

Нагадаємо, Лідер гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук 16 травня представив свою партію «Голос» та повідомив про намір йти з нею на парламентські вибори, що відбудуться восени 2019 року. Відповідаючи на питання Громадського, навіщо його він іде в парламент і в чому унікальність його партії, Вакарчук зазначив, що його мета — «змінили політичну культуру».

Раніше Вакарчук спростував інформацію про те, що він очолить партію Петра Порошенка на виборах в Раду.

28 січня лідер гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук офіційно заявив, що не братиме участі у виборах президента навесні 2019 року. Після чого кандидат у президенти від партії «Об'єднання «Самопоміч» Андрій Садовий нагадав Вакарчуку, що готовий з ним об'єднатися на парламентських виборах.

У жовтні 2018 року Вакарчук заявляв, що його не цікавить посада президента. Натомість він «зацікавлений у змінах у країні».

Поділитись: