Музикант, лідер партії «Голос» Святослав Вакарчук прийшов на «Книжковий Арсенал», де зачитав листи українських політв’язнів Олега Сенцова та Павла Гриба.

Про це повідомляє кореспондент Громадського.

«Перший лист — Олега Сенцова, який він написав 12 грудня 2018 року у зв’язку з нагородою його премією Сахарова за свободу думки. Другий лист Павла Гриба — дуже буденний, але від того ще більш чіпляє за душу, більш моторошний», — сказав він.

Лист Олега Сенцова можна прочитати тут, а Павла Гриба — тут.

Після цього Вакарчук не заплановано взяв участь у панельній дискусії, присвяченій питанню порозуміння етносів завдяки книзі.

10 травня виповнилося 5 років з дня арешту Олега Сенцова. Велику частину цього терміну українські політв'язні провели в тюрмах Росії. Режисер і активіст Олег Сенцов, засуджений на 20 років за сфабрикованою справою, перебуває в колонії в місті Лабитнангі в Заполяр'ї. У 2018-му Олег 145 днів голодував із вимогою звільнити всіх українських політв'язнів Росії — тоді їх було понад 70 людей. 

#FreeSentsov: Читайте усі заяви та новини стосовно Сенцова

22 березня Північно-Кавказький окружний райсуд Ростова-на-Дону засудив українського політв'язня Павла Гриба, обвинуваченого в схилянні до теракту росіянки Тетяни Єршової, до шести років позбавлення волі

Поділитись: