Ватажок так званої «ДНР» Денис Пушилін спростував заяву українського політика та кума президента РФ Володимира Путіна Віктора Медведчука про те, що його план із мирного врегулювання підтримали у псевдореспубліках.

Про це повідомляють підконтрольні бойовикам ЗМІ.

«Безумовно, політична сила, яку представляє Медведчук, одна з небагатьох, а може навіть і єдина, хто послідовно відстоює мирне врегулювання конфлікту. Що стосується різних планів, формул та іншого, тут треба бути більш коректним. І в цьому питанні ми із моїм колегою Леонідом Івановичем Пасічником у першу чергу спираємося тільки на Мінські угоди, на Комплекс заходів, який підтриманий Радою Безпеки ООН. Всі переговорні процеси проходять у Контактній групі на Мінському майданчику. І ніяк інакше», — повідомив ватажок бойовиків.

Раніше голова політради партії «Опозиційна платформа — За життя» та кум президента РФ Володимира Путіна заявив, що самопроголошені «ДНР» та «ЛНР» попередньо погодилися на план-концепцію щодо врегулювання конфлікту на Донбасі, який передбачає автономію у складі України.

Нагадаємо, 29 січня на партійному з’їзді Медведчук заявив про необхідність утворення «автономного регіону Донбас», який матиме власний парламент і уряд, а цей статус регіону буде закріплений у Конституції.

На початку лютого проти Медведчука порушили справу через можливу державну зраду та сепаратизм.

Після цього Шевченківський райсуд Києва доручив провести лінгвістичну експертизу заяви Медведчука на сепаратизм.

Поділитись: