Вбивство Гандзюк: фігурант справи Павловський порушив умови домашнього арешту, відвідавши футбольний матч в Одесі

Одного із фігурантів справи про вбивство херсонської активістки Катерини Гандзюк Ігоря Павловського, якого відпустили під домашній арешт після діагнозу «гіпертонічний криз», помітили на футбольному матчі в Одесі.
Про це повідомляє Facebook-спільнота «Хто замовив Гандзюк?».
Фото з футбольного матчу між київським «Динамо» та донецьким «Шахтарем» 28 липня виклав екс-депутат Херсонської міськради від Партії регіонів Сергій Герасимюк. Ще взимку Павловський сидів в СІЗО. Але 26 квітня його випустили під домашній арешт з носінням електронного браслету «через жахливий стан здоров'я».
«Ігорю було дуже погано в СІЗО — він не стояв на ногах, постійно падав і просто вмирав. Так нам брехали в СБУ. Так нам брехали у ГПУ. Так нам брехали адвокати Павловського. Бо «передсмертний стан здоров'я» ви бачите на фото. В Ігоря насправді все добре», — зазначили активісти.
У спільноті також нагадали, що через «поганий стан здоров‘я» Павловський влітку вже двічі ухилився від допиту в суді.
Раніше, 24 липня журналісти «Слідство.Інфо» з посиланням на постанову, яка опинилася в розпорядженні редакції розповіли, що Генпрокуратура зупинила досудове розслідування щодо підозрюваних в організації нападу на Катерину Гандзюк — Владислава Мангера та Олексія Левіна. Адвокати Мангера хочуть оскаржити це рішення, а сторона потерпілих вважає, що підозрювані можуть назавжди уникнути відповідальності.
Голова Херсонської облради Владислав Мангер є підозрюваним у замовленні нападу на херсонську активістку Катерину Гандзюк. Сам він заперечує причетність до цієї справи. 24 травня 2019-го Мангеру, якому змінили підозру із «замовлення вбивства» активістки Катерини Ганзюк на «замовлення нападу», заявив, що пройшов перевірку на поліграфі.
21 червня Мангер попросив президента Володимира Зеленського про зустріч.
31 липня 2018-го херсонську активістку та радницю міського голови Катерину Гандзюк облили кислотою. Вона виконувала обов'язки керівника справами виконавчого комітету Херсонської міської ради. Жінка з опіками потрапила в реанімацію. 4 листопада Катерина Гандзюк померла в лікарні. Активісти та знайомі повідомили, що вона померла від розриву тромбу.
6 червня 2019-го Покровський райсуд Дніпропетровської області ухвалив вирок обвинуваченим у нападі на Катерину Гандзюк. Організатора нападу Сергія Торбіна засудили до 6,5 позбавлення волі, а безпосереднього нападника Микиту Грабчука — до 6 років в'язниці. Причетних до нападу Володимира Васяновича, В’ячеслава Вишневського засудили на 4 роки ув’язнення, а Віктора Горбунова на 3 роки.

Гандзюк критикувала обласне управління Нацполіції Херсонщини й інші органи влади. Восени 2017-го вона у дописі на Facebook звинуватила начальника Управління захисту економіки Нацполіції в області Артема Антощука у вимаганні від міської влади хабаря — 3% від сум усіх підрядів і тендерів. Відтак Антощук написав заяву «заднім числом», що йому нібито пропонували хабар. А згодом правоохоронці прийшли з обшуками на роботу до самої Гандзюк.
Напад на Гандзюк сколихнув українське суспільство. Українське представництво міжнародного антикорупційного руху Transparency International закликало правоохоронців до результативного розслідування атаки на Катерину Гандзюк.
- Поділитися: