Провладна коаліція не підтримає відставку генерального прокурора Юрія Луценка. Про це повідомила віце-спікерка Верховної Ради Ірина Геращенко.

«Ми, провладна коаліція, не підтримуємо відставку Юрія Луценка...Юрій Віталійович поставив це питання. Я звертаюся зараз до голови парламенту поставити (питання — ред.) на голосування, і ми побачимо, що коаліція не дасть на це голоси», — сказала Геращенко на пленарному засіданні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Як Юрій Луценко грав у політику в Генеральній прокуратурі та що з цього вийшло

Нагадаємо, генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що 6 листопада подає у відставку.

Він зробив заяву, коментуючи створення тимчасової слідчої комісії щодо розслідування смерті херсонської активістки Катерини Гандзюк. За його словами, створення ТСК є неприпустимим, поки триває слідство.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Політик у прокуратурі: як Юрій Луценко провів рік в ГПУ

Генпрокурор повідомив, що слідство розглядає 12 осіб як ймовірних замовників нападу на Гандзюк.

Зазначимо, 5 листопада на погоджувальній раді парламенту активісти та правозахисники вимагали створення тимчасової слідчої комісії для розслідування вбивства радниці міськголови Херсона Катерини Гандзюк та нападів на інших активістів.

Депутат Верховної Ради Мустафа Наєм заявив, що фракція Блоку Петра Порошенка відмовилася його висувати до тимчасової слідчої комісії з розслідування нападу на заступницю міськоголови Херсона Катерину Гандзюк на прохання депутатки Ірини Луценко. Вона ж назвала це брехнею.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Як Юрій Луценко грав у політику в Генеральній прокуратурі та що з цього вийшло

Про створення тимчасової слідчої комісії почали говорити після того, як 4 листопада радниця міськголови Херсона Катерина Гандзюк померла у лікарні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Політик у прокуратурі: як Юрій Луценко провів рік в ГПУ

Поділитись: