Від початку скандалу з витоком персональних даних ринкова вартість Facebook впала на 80 млрд доларів.

Від початку скандалу з витоком персональних даних ринкова вартість Facebook впала на 80 млрд доларів.

Про це повідомляє CNN.

З 16 березня 2018 року ринкова вартість компанії стрімко падала через використанням особистих даних 50 мільйонів користувачів соцмережі компанією Cambridge Analytica (СА) у виборчих цілях.

Від початку скандалу вартість акцій компанії впала на 18%. При цьому, згідно з підрахунками CNN, статки власника соцмережі скоротились на 14 млрд доларів.

Обвал акцій Facebook спричинив загальне падіння на ринку. Ринкова вартість провідних соцмереж суттєво знизилась. Зокрема, акції Google впали на 7%, а Twitter «просів» аж на 20%.

Інвестори занепокоєні, що після скандалу з Facebook до соціальних мереж застосують більш суворе регулювання в США та світі.

«Впровадження додаткового регулювання негативно вплине на розвиток цих трьох компаній та зменшить їхню прибутковість для інвесторів», — йдеться в повідомленні.

Нещодавно керівник соціальної мережі Facebook Марк Цукерберг вирішив дати свідчення в Конгресі США через витік даних британських користувачів соцмережі.

У британському парламенті Цукерберг свідчити відмовився.

Нагадаємо, компанія з аналізу даних Cambridge Analytica, яка працювала над президентською кампанією президента США Дональда Трампа, незаконно отримала доступ до даних понад 50 мільйонів користувачів Facebook.

Журналісти встановили, що Cambridge Analytica займалася збором даних про Донбас на замовлення української влади.

Цукерберг визнав помилки на тлі скандалу про використання особистих даних. Facebook закрив доступ до будь-яких послуг для компанії Cambridge Analytica. 

Марка Цукерберга запросили до Європарламенту для пояснень ситуації.

В офісах СА у Лондоні 23 березня провели обшуки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Новий витік даних із Facebook: що треба знати про скандал із Cambridge Analytica.

Поділитись: