УКРАЇНА

Відновлення постачання гарячої води у Києві профінансують за кошти реформи держуправління

30 серпня, 2018 17:08
УКРАЇНА/Відновлення постачання гарячої води у Києві профінансують за кошти реформи держуправління
Зберегти
Вигляд
Субвенцію комунальному підприємству Київтеплоенерго у розмірі 729 мільйонів гривень, яка дозволить відновити постачання гарячої води, профінансують за рахунок коштів з бюджету реформи державного управління.

Субвенцію комунальному підприємству Київтеплоенерго у розмірі 729 мільйонів гривень, яка дозволить відновити постачання гарячої води, профінансують за рахунок коштів з бюджету реформи державного управління.

Про це повідомив Міністр Кабінету міністрів України Олександр Саєнко у Facebook.

«До речі одним з джерел субвенції планується перерозподіл частини коштів, передбачених на цей рік на програму реформи державного управління. Ми прийняли це рішення, оцінивши реальні потреби у фінансуванні, які будуть у нас до кінця року», — заявив міністр.

Він також додав, що саму стратегію реформи державного управління незабаром мають переглянути.

Напередодні на засіданні уряду, 29 серпня, Володимир Гройсман доручив Мінфіну почати оформлення субвенції у розмірі 729 мільйонів гривень, яка дозволить Києву укласти з Нафтогазом договір про постачання газу.

Нагадаємо, що КМДА погодилась успадкувати заборгованість «Київенерго» перед Нафтогазом та повідомила про те, що підпише з компанією мирову угоду.

На період переговорів про укладання нового контракту на постачання газу, міська влада Києва закупила газ для гарячого водопостачання за майже вдвічі вищими ніж у Нафтогазу цінами.

Раніше у Київраді ухвалили рішення про створення комунального підприємства Київтеплоенерго, яке взяло на баланс тепломережі від ПАТ «Київенерго», включаючи котельні та ТЕЦ.

В той же час, у новоствореному комунальному підприємстві відмовлялися ставати правонаступниками боргів «Київенерго», через що у Нафтогазі відмовляються постачати газ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чому в Києві немає гарячої води, або що не можуть поділити київська влада і Нафтогаз

19 липня стало відомо, що теплопостачальна компанія «Київенерго», яка належить Рінату Ахметову, збирається оскаржити рішення суду, у якому відмовили передати її боргові зобов’язання перед Нафтогазом комунальній компанії Київтеплоенерго.

Раніше в КМДА повідомляли, що не збираються «успадковувати» борги «Київенерго» перед Нафтогазом. В газовій компанії повідомили, що це суперечить законодавству, а київська влада «чинить на Нафтогаз публічний тиск».

Нафтогаз, у свою чергу, заявив, що постачатиме газ Київтеплоенерго після вирішення питання із заборгованістю.

Пов`язані новини