Видавництво Simon & Schuster оголосило, що книга племінниці Дональда Трампа — Мері Трамп — про особистість президента США вийде на два тижні раніше запланованої дати — тобто 14 липня 2020 року.

Про це повідомляє CNN із посиланням на пресреліз видавництва.

«Через високий попит і надзвичайну зацікавленість у книзі… її буде видано 14 липня 2020 року», — йдеться в повідомленні видавництва.

Нагадаємо, йдеться про книгу Мері Трамп під назвою «Забагато й ніколи не достатньо. Як моя сім’я створила найнебезпечнішу людину у світі». Раніше вона мала вийти в продаж 28 липня.

Як раніше повідомляв BBC, у книзі може йтися про те, як Мері Трамп передавала американським ЗМІ конфіденційні дані про Трампа, на основі яких ті робили розслідування, а також про життя його сім’ї, зокрема стосунки з батьком Фредом Трампом.

В уривку книги, який оприлюднило видавництво на своєму сайті, написано, що «сьогодні Дональд [Трамп] є не більш ніж трирічною версією себе: нездатний рости, вчитися й розвиватися, неспроможний контролювати емоції, зважувати відповіді, а ще — сприймати й аналізувати інформацію».

Раніше суд у місті Покіпсі (штат Нью-Йорк) за позовом брата президента США й дядька Мері Трамп Роберта Трампа тимчасово заборонив видавати книжку про американського президента Дональда Трампа, яку написала його племінниця Мері Трамп.

Утім пізніше суд вищої інстанції скасував це рішення. Водночас племінниця президента США все ще має узгодити деталі своїх мемуарів, які стосуються угоди про нерозголошення. Суд у цій справі призначений на 10 липня.

Нагадаємо, 23 червня у продаж надійшли мемуари ексрадника Трампа з національної безпеки Джона Болтона (також, до речі, видані Simon & Schuster). Цю книгу також хотіли не допустити до друку: Міністерство юстиції США через суд хотіло добитися зняття тиражу, але суд став на бік Болтона.

Поділитись: