Читайте головні новини

Так званий «Верховний суд» анексованого Криму в п'ятницю визнав громадянина України Андрія Захтея винним «в підготовці диверсій» на півострові в 2016 році і засудив до шести з половиною років колонії суворого режиму.

Сполучені Штати та Австралія слідом за Британією звинуватили Росію в кібератаках в червні 2017 року, скоєних за допомогою вірусу NotPetya. США зазначають, що  кібератака «була частиною зусиль Кремля, спрямованих на дестабілізацію України».

Міський голова Одеси Геннадій Труханов відкрив засідання 23-ї сесії міськради, на яку зареєструвались 53 депутати. У приміщенні міськради низка активістів вимагала його відставки.

Уряд підтримав будівництво лінії швидкого залізничного сполучення з аеропортом «Бориспіль». Дістатися до аеропорту на потязі можна буде за 35 хвилин. Вартість квитка — 80-120 грн.

Журналісти молдовського видання RISE Moldova у своєму розслідуванні стверджують, що українські представництва світових брендів, а також компанія Roshen ведуть торгівлю із самопроголошеною «Придністровської республікою».

Сполучені Штати Америки висунули звинувачення 13 громадянам Росії щодо втручання у вибори президента США. Серед обвинувачених — бізнесмен Євген Пригожин, наближений до президента Росії Володимира Путіна.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile