Народний депутат Михайло Добкін заявив, що не хоче давати оцінку діям президента-утікача Віктора Януковича у суді про його держзраду.

Народний депутат Михайло Добкін заявив, що не хоче давати оцінку діям президента-утікача Віктора Януковича у суді, де розглядають справу про державну зраду екс-президента.

Про це він заявив у відповідь на запитання журналіста Громадського про те, чи, на думку Добкіна, Янукович здійснив державну зраду.

«Я не хочу на суді давати жодних оціночних суджень, суд буде розбиратися. Я відповім на будь-які запитання, які будуть в адвокатів, прокурорів, і, якщо потрібно буде, то суду», — сказав Добкін.

Як повідомлялося, депутат Михайло Добкін попросив відкласти допит на суді у справі Януковича на півтори години (до 11:30) через те, що він бере на поруки підозрюваного екс-главу СБУ Києва Олександра Щеголєва.

2 квітня стало відомо, що депутат Михайло Добкін погодився надати свідчення у справі про державну зраду  Януковича. 

Оболонський районний суд Києва відмовив захисту Віктора Януковича в повторному допиті президента Петра Порошенка.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Про що Порошенко розповів у суді над Януковичем

На допиті у справі Януковича секретар РНБО Олександр Турчинов заявив, що після анексії Криму РФ планувала силою відновити владу Януковича в країні. Також Турчинов пояснив, чому російські військові захопили півострів Крим.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Утеча екс-президента, анексія Криму та контакти з Кремлем: що розповіли Аваков та Яценюк на суді про держзраду Януковича.

Адвокати Януковича наполягали, щоб суд долучив до матеріалів справи фрагмент інтерв'ю секретаря РНБО Олександра Турчинова Громадському, де той розповідає про стан армії на початку війни, зокрема, під час анексії Криму.

Турчинов проходить одним зі свідків у справі про державну зраду Януковича.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Зрадник №1»: за що судять Януковича.

Поділитись: