Російський опозиційний журналіст Аркадій Бабченко повідомив, що на виконання завдання з його вбивства російські спецслужби відвели три тижні.

Російський опозиційний журналіст Аркадій Бабченко повідомив, що на виконання завдання з його вбивства російські спецслужби відвели три тижні.

Про це сам Аркадій Бабченко повідомив на брифінгу правоохоронців з приводу попередження замаху на журналіста.

«З того боку тиснули на виконання замовлення. На це відвели три тижні, потім почали підганяти, певно до Ліги чемпіонів. Доводилося ухилятися, казати, що я ногу зламав…якої я не ламав, до речі. Все це (інсценування вбивства – ред.)  повинно було бути не вчора. Це просто так збіглося. Але вчора все це завершилося, половина справи зроблена. Я поки що живий. Не дочекаються», — сказав журналіст.

Російський опозиційний журналіст Аркадій Бабченко живий. Він не помер увечері 29 травня у результаті замаху.

Смерть Бабченка була інсценована, але замах на нього готувався. Організатор замаху затриманий.

В СБУ заявили, що для вбивства Бабченка спецслужби РФ завербували українця та заплатили $40 тисяч. Завербований українець, який називається правоохоронцями організатором убивства, найняв для виконання завдання знайомого — учасника бойових дій на Донбасі (виконавця). Останній отримав 30 тисяч доларів, а організатор залишив собі 10 тисяч доларів за «посередництво». Однак виконавець убивства співпрацював з СБУ.

Генеральний прокурор Юрій Луценко різко засудив тих, хто нібито критикував владу після «вбивства» Бабченка. 

Глава ГПУ закликав спростувати «весь той бруд і всю брехню, яка була вилита за неповну добу на правоохоронну систему Україну».

Він також повідомив, що найнятий для вбивства Бабченка учасник бойових дій буде свідком у справі.

Президент Петро Порошенко доручив надати журналісту Бабченкуохорону.

Увечері 29 травня поліція повідомила, що унаслідок трьох пострілів у спину в своєму будинку в Києві загинув російський опозиційний журналіст Аркадій Бабченко. 

Слідчий комітет Росії порушив кримінальну справу, а МЗС Росії прокоментувало убивство журналіста Бабченка, заявивши, що «рівень фізичного насильства, вбивств стосовно працівників ЗМІ в Україні неухильно зростає». Низка країн та організацій одразу закликали Україні негайно негайно розслідувати вбивство Бабченка. Також Генсек Ради Європи Ягланд засудив убивство Бабченка.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile