УКРАЇНА

Правозахисницю Ірину Ноздровську поховають 9 січня

9 січня, 2018 07:07
УКРАЇНА/Правозахисницю Ірину Ноздровську поховають 9 січня
Зберегти
Вигляд
Похорон юристки та правозахисниці Ірини Ноздровської, яку 1 січня знайшли мертвою в річці в Київській області, відбудеться у вівторок, 9 січня.

Похорон юристки та правозахисниці Ірини Ноздровської, яку 1 січня знайшли мертвою в річці в Київській області, відбудеться у вівторок, 9 січня.

Про це повідомила дочка загиблої Анастасія Ноздровская.

«Похорон у вівторок», — написала вона у Facebook.

У коментарях до свого посту вона також зазначила, що «люди збираються на 10-11 годин ранку в селі Демидів».

Нагадаємо, донька загиблої правозахисниці Анастасія Ноздровська заявила, що справу про вбивство Ірини Ноздровської повинен контролювати народ.

«Мені здається, що цю справу має контролювати народ. Коли люди звертають на це увагу і вимагають справедливості, то посадовці бояться і вирішують ці питання», — сказала Анастасія.

Раніше у МВС заявили, що розслідування вбивства правозахисниці Ірини Ноздровської взяло на контроль керівництво Нацполіції та МВС України.

29 грудня у Києві зникла юристка Ірина Ноздровська, яка  розслідувала справу про загибель своєї сестри унаслідок ДТП. 1 січня під Києвом у річці знайшли тіло Ноздровської. Поліція вважає це вбивство умисним

27 грудня, захист винуватця ДТП, у якому загинула сестра Ірини,  Дмитра Россошанського в Апеляційному суді Київської області майже добився його звільнення з-під варти за амністією. Однак суд ухвалив відправити справу на перегляд і продовжив йому арешт на 60 діб. Ноздровська особисто вела цю справу і повідомляла про погрози. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Погрози, зникнення та великі справи: що відомо про вбивство правозахисниці Ноздровської.

2 січня у Києві близько 200 людей зібралися з вимогою знайти і покарати убивць юристки Ірини Ноздровської, яка вела справу загибелі своєї сестри. Вони вимагали розслідувати вбивство Ноздровської главком, а не поліцією Київщини, під процесуальним керівництвом ГПУ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Поліція повністю відтворила маршрут Ноздровської від роботи до метро

Пов`язані новини