Життя

За отримані від розмитнення «євроблях» кошти проіндексують пенсії — президент

Адміністрація президента
Життя/За отримані від розмитнення «євроблях» кошти проіндексують пенсії — президент
Зберегти
Вигляд
Від розмитнення автомобілів на єврономерах держава вже отримала 5 мільярдів гривень. Ці кошти планують використати для того, аби проіндексувати пенсії, які не проіндексували у 2015-2016 роках.

«Це дає можливість нам вирішити питання індексації тих пенсій, які не були проіндексовані у 2015-2016 роках в силу обставин — військових, бюджетних», — повідомив президент України Петро Порошенко, передає прес-служба Адміністрації президента.

Там зазначають, що президент звернувся до уряду з проханням розробити пропозиції щодо індексації пенсій та провести таку індексацію найближчим часом.

Нагадаємо, що 22 лютого 2019 року спливає термін пільгового періоду застосування ставки акцизного податку (коефіцієнт 0,5) для митного оформлення автомобілів з іноземною реєстрацією.

У Верховній Раді України зареєстрували законопроект, яким пропонують продовжити пільговий період розмитнення авто на єврономерах до 23 травня 2019 року. Протягом пільгового періоду вартість розмитнення авто зменшена вдвічі.

Раніше в ДФС повідомляли, що в Україні щодня розмитнюють понад 2,7 тисячі авто. Також там очікували, що держава отримає 10 мільярдів гривень від розмитнення «євроблях».

Також в Державній фіскальній службі зазначали, що в середньому бюджет отримував 65,8 тисяч гривень доходу від розмитнення однієї «євробляхи».

Нагадаємо, 23 листопада президент України Петро Порошенко підписав закон, який спрощує процедуру розмитнення автівок, зокрема з європейськими номерами, та закон, який підвищує відповідальність за порушення правил розмитнення автомобілів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Нові протести «євробляхарів»: вимагають, щоб вартість розмитнення не залежала від віку авто 

Раніше повідомлялось, що протягом 2017 року до України ввезли 965,3 тисяч автомобілів на єврономерах.

Пов`язані новини