Дмитро Паланчук, гендиректор ТОВ «Дайтона груп», яка забудовує Протасів Яр у Києві, заявив про непричетність до погроз очільнику громадської організації «Захистимо Протасів Яр» Роману Ратушному.

Про це Паланчук заявив у коментарі hromadske.

«Хлопці шукають інформаційний привід, щоби підігрівати інтерес до свого протестного руху. Особисто я проти пана Ратушного та інших учасників ініціативної групи не маю. Більш того, з нашого боку погрожувати, ба більше — завдавати якоїсь шкоди, було б дуже нерозумно та недалекоглядно», — сказав він.

Забудовник заперечив, що люди, які погрожують активісту, від нього. Він розповів про власне бачення ситуації.

«Є групи осіб, які виходять на нас з пропозицією «порешать вопрос», а паралельно виходять на активістів як наші представники. Не виключаю, що чоловік на відео може бути одним з них», — заявив Паланчук.

Нагадаємо, голова громадської організації «Захистимо Протасів Яр» Роман Ратушний заявив про погрози фізичною розправою у свій бік.

Нагадаємо:

  • 2 травня на вулиці Протасів Яр у Києві відбувся стихійний мітинг проти забудови Протасового Яру. В акції взяли участь до 100 людей.
  • 4 травня протестувальники проти забудови Протасового Яру частково перекривали однойменну вулицю. Вони ходили переходом, скандуючи «Ні забудові Протасового Яру!» Перед частковим перекриттям вулиці Протасів Яр між протестувальниками та чоловіками, які охороняли забудову, сталися сутички. Сторони кидалися одне на одного впродовж 5 хвилин, до бійки не дійшло.
  • 9 травня у Києві протестувальники проти забудови Протасового Яру частково перекривали однойменну вулицю
  • 18 червня на місці скандальної забудови охоронці перекрили активістам доступ до техніки, яка готує місце для встановлення будівельного паркану, будівельники продовжували пиляти зрізані раніше дерева.
  • 19 червня на місці забудови у Протасовому Яру в Києві місцеві жителі та активісти особистими авто перекрили доступ техніці забудовника.
  • 24 червня активісти на Протасовому Яру знесли паркан і перекрили дорогу.
  • 14 серпня суд задовольнив скаргу Державної архітектурно-будівельної інспекції на ухвалу судді Чудак О.М. про зупинення дії припису на заборону будівництва на території Протасового Яру та поновив його.
  • 23 Окружний адміністративний суд Києва скасував заборону Державної архітектурно-будівної інспекції (ДАБІ) на будівництво житлового комплексу Tourbillon у Протасовому яру.
Поділитись: