Прооперований український моряк Василь Сорока, який отримав поранення руки під час нападу в Керченській протоці, одужує.

Про це повідомив його адвокат Сергій Бадамшин.

«Василь одужує. Набряк руки нарешті спав. Рани загоїлися, сьогодні після слідчих дій повинні були зняти шви. Але ще довгий час доведеться ходити з гіпсом», — зазначив адвокат.

Він додав, що про відновлення функцій руки поки що говорити зарано — «але ми дуже на це сподіваємося».

Бадамшин також вказав, що цензор у СІЗО «Лефортово» пропустив листи від близьких.

На початку лютого лікар СІЗО «Лефортово» помітив у полоненого, пораненого моряка Василя Сороки пошкодження ще одного м'яза.

26 січня трьох поранених у Керченській протоці українських моряків перевели з медчастини московського СІЗО «Матроська тиша» до СІЗО «Лефортово».

Нагадаємо, зранку 25 листопада 2018 року українські кораблі та рейдовий буксир планово вийшли з порту Одеси до порту Маріуполя. Під час цього завдання російське судно протаранило український буксир та пошкодило його. При виході з Керченської протоки російські судна обстріляли та захопили українські кораблі біля Керченської протоки. Загалом на трьох суднах були 24 українських військових, двоє з них службовці СБУ. Троє з них дістали поранення.

Усіх українців звинуватили у незаконному перетині кордону Російської Федерації в Чорному морі. 29 листопада їх вивезли до СІЗО Москви.

Поділитись: