УКРАЇНА

Захисник Сущенка не потрапив до політв'язня через «бюрократичні» процедури

2 жовтня, 2018 18:28
УКРАЇНА/Захисник Сущенка не потрапив до політв'язня через «бюрократичні» процедури
Зберегти
Вигляд
Громадський захисник українського політв'язня, журналіста Романа Сущенка Марк Фейгін не потрапив на заплановане побачення до Сущенка.

Громадський захисник українського політв'язня, журналіста Романа Сущенка Марк Фейгін не потрапив на заплановане побачення до в'язня.

Про це Фейгін повідомив у коментарі Громадському.

Він пояснив, що причини, через які він не зміг побачитися з Сущенко — незначні та назвав їх «бюрократичними процедурами».

Також Фейгін вказав, що нині йому нічого не відомо про етапування Сущенка. Уранці 2 жовтня Фейгін повідомив, що його візит до політв'язня може бути останнім перед етапуванням. 

На запитання про стан здоров'я політв'язня Фейгін відповів — «він у нормі».

Уранці 2 жовтня громадський захисник українського політв'язня Романа Сущенка Марк Фейгін повідомив, що збирається відвідати його в СІЗО

12 вересня громадський захисник Фейгін повідомив, що український журналіст, політв’язень Роман Сущенко готовий просити про помилування.

12 вересня Верховний суд Росії визнав законним рішення Московського міського суду про 12 років ув'язнення для Сущенка. Відтак суд відхилив у повному обсязі апеляцію захисників.

У червні московський суд відмовив українському омбудсмену Людмилі Денісовій у зустрічі з Сущенком.

Нагадаємо, кореспондент українського інформагентства  «Укрінформ» у Франції Роман Сущенко був затриманий у Москві у вересні 2016 року, коли приїхав до Росії відвідати родичів. У жовтні того року ФСБ РФ висунула Сущенку офіційне звинувачення у шпигунстві.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Перша леді Франції передала слова підтримки дружині політв'язня Сущенка.

4 червня суд у Москві визнав винним у «шпигунстві» і засудив до 12 років колонії суворого режиму українського журналіста Романа Сущенка.

Засуджений Сущенко в останньому слові не визнав провини та просив звільнення.

24 квітня Фейгін, який захищав українського журналіста Романа Сущенка у суді, повідомив, що його позбавили статусу адвоката. Він розповів, що Справу журналіста Сущенка вестиме інший адвокат. Відтоді Фейгін виступає у справі Сущенка як громадський захисник.

Фейгін анонсував, що оскаржить вирок суду. Також він не виключив, що Сущенка можуть обміняти на головреда «РИА Новости Україна»  Кирила Вишинського, затриманого за підозрою у державній зраді. Адвокат Вишинського не виключив його обміну на Сущенка

Президент Петро Порошенко у лютому 2018 року заявив, що  Україна готова обміняти спійманих на Донбасі російських солдатів  на утримуваних в Росії українських заручників, зокрема на  журналіста Романа Сущенка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Я не вірю, що мій батько шпигун», — інтерв’ю з дочкою політв'язня Романа Сущенка.

 

 

 

Більше про:
# Роман Сущенко
Пов`язані новини