УКРАЇНА

Захисники Сущенка про повний текст вироку: процесуальна частина викликає питання

13 червня, 2018 15:01
УКРАЇНА/Захисники Сущенка про повний текст вироку: процесуальна частина викликає питання
Зберегти
Вигляд
Захисники засудженого в Росії до 12 років колонії суворого режиму українського журналіста Романа Сущенка отримали повний текст вироку.

Захисники засудженого в Росії до 12 років колонії суворого режиму українського журналіста Романа Сущенка отримали повний текст вироку.

Про це повідомив громадський захисник у справі журналіста Марк Фейгін, передає «Укрінформ».

За його словами, у захисту є питання щодо процесуальної та змістовної частини вироку.

«Минулого тижня після подачі короткої скарги я отримав повний текст вироку з мотивувальною частиною. Він досить прискіпливо відбиває аргументи сторін. Не можу сказати, що якісь істотні аргументи захисту пропущені. Але з їхньою оцінкою, звичайно, погодитися не можу. Є питання і по процесуальній частині, а також істотні питання зі змістовного боку (а не тільки в сенсі трактування)», — сказав Фейгін.

Він уточнив, що не може дати конкретніший розбір ухваленого вироку через засекреченість справи.

4 червня суд у Москві визнав винним у «шпигунстві» і засудив до 12 років колонії суворого режиму українського журналіста Романа Сущенка.

Засуджений Сущенко в останньому слові не визнав провини та просив звільнення.

Громадський захисник Сущенка Марк Фейгін анонсував, що оскаржить вирок суду. Також Фейгін не виключив, що Сущенка можуть обміняти на головреда «РИА-Новости» в Україні Кирила Вишинського, затриманого за підозрою у державній зраді. Адвокат Вишинського не виключив його обміну на Сущенка

Україна вимагає від Росії звільнити політв’язня Романа Сущенка.

Уповноважена з прав людини Людмила Денісова звернулася до голови Ради з розвитку громадянського суспільства і прав людини при президенті РФ Михайла Федотова з проханням організувати її візит до двох українських політв’язнів — Романа Сущенка та Ресуля Веліляєва.

Кореспондент українського інформагентства «Укрінформ» у Франції Роман Сущенко був затриманий у Москві у вересні 2016-го року, коли приїхав до Росії відвідати родичів. У жовтні того року ФСБ РФ висунула Сущенку офіційне звинувачення у шпигунстві

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Я не вірю, що мій батько шпигун», — інтерв’ю з дочкою політв'язня Романа Сущенка

Більше про:
# Роман Сущенко
Пов`язані новини