Засідання суду у справі українського політв’язня Павла Гриба перенесли через неявку перекладача.

Про це Громадському повідомив батько Павла — Ігор Гриб.

«Сьогодні мало відбутися судове засідання, але у зв’язку з неявкою перекладача воно не відбулося. Хочу нагадати, що Павло спілкується виключно українською мовою», — зазначив він.

Батько політв’язня підтвердив, що засідання перенесли на 6 листопада.

25 жовтня справу проти українського політв’язня Павла Гриба повернули з прокуратури Краснодарського краю до Північно-Кавказького окружного військового суду в Ростові-на-Дону.

3 жовтня українському політв'язню Павлу Грибу дозволили передати ліки в Ростов. Раніше батько Павла зазначав, що його син має інвалідність і постійно змушений приймати підтримуючі ліки.

Нагадаємо, у серпні 2017-го український офіцер Ігор Гриб заявив про викрадення сина спецслужбами РФ у Білорусі. За його словами, ФСБ виманило його сина Павла до Гомеля, під виглядом зустрічі з дівчиною та провело затримання.

Згодом з'ясувалось, що 20-річний Павло Гриб, який зник у білоруському Гомелі, перебуває в управлінні ФСБ Росії у Краснодарі, його звинуватили у тероризмі. Українські лікарі відправились до українця Павла Гриба, який перебуває у СІЗО Краснодара. Однак, російські правоохоронці їх не пустили.

Батько Павла Ігор Гриб наголосив, що за час перебування у СІЗО у його сина значно погіршився зір. Раніше батько Гриба повідомляв, що російські силовики силовики посилили психологічний тиск на Павла.

3 липня 2018-го батько політв'язня Гриба Ігор повідомив Громадському, що його сина після етапування до іншого слідчого ізолятора у російському Ростові-на-Дону сильно побили в'язні, коли дізнались за якою статтею його обвинувачують. Крім того, у Павла відібрали всі речі та продукти харчування, які напередодні передали українські консули.

23 липня у Північно-Кавказькому окружному суді Ростова зачитали обвинувальний акт українському 20-річному політв’язню Павлу Грибу. 

Гриб на суді в Ростові передав українцям, аби не забували про незаконно засуджених в Росії громадян.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Ніякої школи він підривати не хотів» — інтерв'ю з мамою Павла Гриба

Гриба звинувачують у тому, що він схиляв подругу — 18-річну Тетяну Єршову із Сочі — до вчинення теракту.

Марина Гриб зазначила, що Павло їй хотів допомогти. Зараз Таня Єршова проходить як свідок у справі Гриба.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Любов і ФСБ: як побачення закінчилося для 19-річного українця арештом

Поділитись: