Українському політв'язню Павлу Грибу дозволили передати ліки в Ростов у вересні. Батько Гриба стверджує, що передача ліків ув'язненому має бути звичайною процедурою і тут немає жодного досягнення.

Українському політв'язню Павлу Грибу дозволили передати ліки в Ростов у вересні. Батько Гриба стверджує, що передача ліків ув'язненому має бути звичайною процедурою і тут немає жодного досягнення.

Про це батько в'язня Ігор Гриб повідомив у коментарі Громадському.

Він зазначив, коментуючи ситуацію з дозволом ліків, що в СІЗО «зробили те, що вони зобов'язані робити».

«Так і має бути бути, це не досягнення», — сказав батько.

Ігор Гриб також вказав, що передали ліки лише для підтримки стану здоров'я, аджи нині йому невідомий реальний стан сина.

«Це не ті ліки, які лікують, це ті, які підтримують здоров’я», — сказав він.

Зазначимо, в українського політв'язня Павла Гриба досі заблокований рахунок для переказу коштів. Батько політв'язня зазначає, що для людини за ґратами гроші — це дуже важливий аспект.

Український політв'язень Павло Гриб, якого в Росії звинувачують у підготовці «теракту», отримує листи після етапування до Ростова-на-Дону.

Раніше письменник Сергій Жадан написав листа підтримки українському політв'язню Павлу Грибу.

Він побажав Павлу Грибу «залишатися самим собою» і висловив сподівання, що політв'язень найближчим часом повернеться в Україну.

У серпні 2017-го український офіцер Ігор Гриб заявив про викрадення сина спецслужбами РФ у Білорусі. За його словами, ФСБ виманило його сина Павла до Гомеля, під виглядом зустрічі з дівчиною та провело затримання.

Згодом з'ясувалось, що 20-річний Павло Гриб, який зник у білоруському Гомелі, перебуває в управлінні ФСБ Росії у Краснодарі, його звинуватили у тероризмі. Українські лікарі відправились до українця Павла Гриба, який перебуває у СІЗО Краснодара. Однак, російські правоохоронці їх не пустили.

Також у Росії заблокували переказ коштів на рахунок Павла Гриба.

Батько Павла Ігор Гриб наголосив, що за час перебування у СІЗО у його сина значно погіршився зір. Раніше батько Гриба повідомляв, що російські силовики силовики посилили психологічний тиск на Павла.

3 липня 2018-го батько політв'язня Гриба Ігор повідомив Громадському, що його сина після етапування до іншого слідчого ізолятора у російському Ростові-на-Дону сильно побили в'язні, коли дізнались за якою статтею його обвинувачують. Крім того, у Павла відібрали всі речі та продукти харчування, які напередодні передали українські консули.

23 липня у Північно-Кавказькому окружному суді Ростова зачитали обвинувальний акт українському 20-річному політв’язню Павлу Грибу. 

Гриб на суді в Ростові передав українцям, аби не забували про незаконно засуджених в Росії громадян.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Ніякої школи він підривати не хотів» — інтерв'ю з мамою Павла Гриба

Марина Гриб зазначила, що Павло їй хотів допомогти. Зараз Таня Єршова проходить у якості свідка у справі Гриба.

Гриба звинувачують у тому, що він схиляв подругу — 18-річну Тетяну Єршову із Сочі — скоїти теракт.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Любов і ФСБ: як побачення закінчилося для 19-річного українця арештом

 

Поділитись: