УКРАЇНА

Засудженого в анексованому Криму політв’язня Балуха перевели у камеру з відеонаглядом

31 березня, 2018 17:42
УКРАЇНА/Засудженого в анексованому Криму політв’язня Балуха перевели у камеру з відеонаглядом
Зберегти
Вигляд
Засудженого в анексованому Криму українського політв'язня Володимира Балуха перевели з одиночної камери в іншу, де він перебуває під постійним відеоспостереженням.

Засудженого в анексованому Криму українського політв'язня Володимира Балуха перевели з одиночної камери в іншу, де він перебуває під постійним відеоспостереженням.

Про це повідомили у Кримській правозахисній групі після відвідування Балуха адвокатом 30 березня.

За інформацією правозахисників, Балух, який продовжує голодування, оголошене 19 березня на знак протесту з винесеним йому вироком, сильно схуд і змарнів.

У новій камері, куди перевели активіста, у Балуха є сусід, якому співробітники СІЗО приносять домашню їжу.

«Балух розцінює це як форму знущання і спробу змусити його вийти з голодування. І до початку голодування до активіста в камеру приходили співробітники СІЗО, які намагалися його відмовити від голодування», — зазначили правозахисники.

Нагадаємо, за словами правозахисниці, засуджений в анексованому Криму український активіст Володимир Балух після оголошення голодування тільки п'є воду та чай.

Засуджений в анексованому Криму активіст Балух 19 березня оголосив голодування, протестуючи проти винесеного йому вироку. Згідно з рішенням суду, Балух повинен провести в колонії-поселенні 3 роки і 5 місяців.

Раніше незаконний «Верховний суд» в анексованому Криму розгялув апеляцію на попередній вирок «Роздольненського суду» та зменшив Володимиру Балуху термін ув'язнення до 3 років та 5 місяців.

16 січня в анексованому Криму засудили Володимира Балуха до 3 років 7 місяців колонії-поселення та штрафу в 10 тисяч рублів.

Це вже другий «судовий процес» над Володимиром Балухом. У серпні 2017 року в анексованому Криму Балуха засудили до 3,5 років ув’язнення. Його звинуватили у «зберіганні боєприпасів».

На початку жовтня суд скасував вирок українцеві та призначив новий розгляд справи. 1 грудня суд відправив активіста Балуха із СІЗО під домашній арешт. У середині грудня 2017 Балуху відмовили в медичному обстежені.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Він не дасть себе зламати», — мати кримського політв’язня Балуха

Правозахисники просять надати кримському політв'язню Балуху звання Героя України

Пов`язані новини