Бубенчику оголосили про підозру у вчиненні вбивств двох правоохоронців і одного замаху на вбивство.

Суддя не задовольнила клопотання адвокатів затриманого учасника Євромайдану Івана Бубенчика про відвід слідчої судді. Відтак, запобіжний захід для Бубенчика продовжить розглядати та сама суддя.

Про це за підсумками засідання повідомили адвокати Бубенчика.

«Суддя не побачила підстав, аби задовольняти відвід слідчої судді. Відтак, засідання продовжиться. Скоріш за все, це буде сьогодні, оскільки спливають строки затримання підозрюваного Бубенчика», — сказав адвокат Ігор Коржук. 

3 квітня правоохоронці затримали активіста Майдану Івана Бубенчика і привезли його до Києва. Прокуратура вручила Бубенчику підозру у вбивстві правоохоронців на Майдані.

Печерський суд Києва намагався обрати запобіжний захід Бубенчику, прокурори клопотали у якості запобіжного заходу для нього — цілодобове тримання під вартою. Однак захист Бубенчика заявив відвід головуючому судді, він переніс засідання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Хто такий Іван Бубенчик та чому його затримали

Іван Бубенчик був активістом 9-ї сотні Самооборони Майдану, з якої пізніше вийшов. У фільмі «Злам» — першому з циклу розслідувань Громадського «Слідами революції», — він заявив, що 20 лютого 2014 року перебував на Майдані у Києві поблизу Консерваторії та стріляв у силовиківУ такий спосіб, за його словами, він сподівався змусити підрозділи «Беркуту» та Внутрішніх військ відступити з площі.

Після виходу фільму Генеральна прокуратура допитала Бубенчика у якості свідка, а також провела обшук у його помешканні.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: ЗЛАМ | цикл розслідувань «Слідами революції»

Поділитись: