Життя / Здоров'я

Завод «Кримський титан», де стались викиди, відновив роботу — адміністрація

«Крыминформ»
Життя/Здоров'я/Завод «Кримський титан», де стались викиди, відновив роботу — адміністрація
Зберегти
Вигляд
Завод «Кримський титан» в анексованому Криму відновив роботу після 1,5 місяців простою. Про це повідомляє підконтрольне окупаційній владі агентство «Крыминформ» з посиланням на так званого главу адміністрації Армянська Василя Теліженка.

«В суботу відбувся запуск заводу. На підприємстві пішли всі процеси. Для того, щоб завод запрацював на повну потужність, необхідно близько тижня», — сказав Теліженко.

Процедура запуску пройшла у присутності співробітників управління так званої «Федеральної служби з нагляду в сфері природокористування по Криму і Севастополю».

Зазначається, що під час запуску були взяті проби промислових викидів на відповідних джерелах викиду, проведено огляд газоочисних установок на предмет їх працездатності, а також здійснено контроль атмосферного повітря в межах санітарно-захисної зони заводу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Екологічне лихо в Криму: що відомо про хімічне забруднення Армянська

На початку вересня окупаційна влада анексованого Криму вирішила зупинити завод «Кримський титан» через неконтрольовані викиди. Також стало відомо, що через викиди на заводі «Кримський титан» в анексованому Армянську евакуюють дітей. Режим надзвичайної ситуації в Армянську окупаційна влада скасувала 23 вересня.

Нагадаємо, на півночі анексованого Криму в ніч з 23 на 24 серпня стався викид невідомої речовини. Російські ЗМІ про викид повідомили лише 27 серпня. Вони також зазначили, що у зв'язку з цим утворився маслянистий наліт на дахах будинків і листі дерев у місті Армянськ.

11 жовтня мешканці Армянська почали скаржитися на нові хімічні викиди у повітря. Окупаційна «влада» та «Мінприроди» Криму заперечили нові викиди в Армянську.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Викиди в Криму: МОЗ опублікувало поради для жителів регіонів у зоні ризику

Пов`язані новини