Президент України Володимир Зеленський та президент РФ Володимир Путін планують зустрітися тет-а-тет після заходів у «нормандському форматі» сьогодні, 9 грудня, в Парижі.

Про це hromadske стало відомо з власних джерел.

Також, окрім спільної зустрічі «нормандської четвірки», заплановані двосторонні переговори Зеленського з канцлеркою Німеччини Ангелою і президентом Франції Еммануелем Макроном. Такі ж двосторонні зустрічі будуть у Путіна. 

Зустрічі Зеленського з Меркель та Макроном відбудуться до спільної зустрічі чотирьох лідерів, а з Путіним — після неї. Інформації про зміст та тривалість переговорів Зеленського та Путіна наразі немає.

Пізніше учасник української делегації у Парижі, заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко підтвердив, що Зеленський справді матиме окрему зустріч з Путіним.

Нагадаємо, 1 грудня 2019-го міністр закордонних справ Російської Федерації Сергій Лавров анонсував неформальні переговори президентів України та Росії під час «нормандської зустрічі». Він вважає, що ця зустріч буде корисною. Лавров наголосив, що «безглуздо гадати», наскільки повномасштабною й повноформатною буде зустріч двох президентів.

Поділитись: