Президент Володимир Зеленський підписав указ про склад Ради національної безпеки і оборони, яким зокрема ввів у склад ради главу Адміністрації президента Андрія Богдана та начальника генерального штабу Руслана Хомчака, а вивів — екс-секретаря РНБО Олександра Турчинова і екс-главу Генштабу Віктора Муженка

Документ опублікований на сайті глави держави.

Так, сам Зеленський очолив РНБО, а у персональний склад ради окрім Богдана і Хомчака він ввів: першого заступника глави СБУ Івана Баканова, заступників глави АП Вадима Пристайка і Руслана Рябошапку, секретаря РНБО Олександра Данилюка та міністерку фінансів Оксану Маркарову.

Цим же указом Зеленськиій вивів зі складу РНБО Турчинова, Муженка, екс-клаву АП Ігоря Райніна та міністра інформаційної політики Юрія Стеця.

Нагадаємо, 31 травня Рада національної безпеки та оборони України збереться на засідання щодо питань, пов’язаних з енергетикою, зокрема продовженням транзиту російського газу через Україну та запуск нового ринку електроенергії з 1 липня 2019 року.

Також президент України Володимир Зеленський скликав засідання РНБО після аварії на шахті «Лісова», що на Львівщині.

Раніше новий секретар РНБО Данилюк заявив, що із ситуаційної кімнати в АП зникли сервери із секретними даними. Колишній речник Петра Порошенка пояснив — техніку орендували, а секретних даних там не було.

Поділитись: