Журналістів Матвія Ганапольского та Євгена Кисельова викликали до Служби безпеки України у справі «вбивства» журналіста Аркадія Бабченка.

Журналістів Матвія Ганапольского та Євгена Кисельова викликали до Служби безпеки України у справі «вбивства» журналіста Аркадія Бабченка.

Про це вони заявили в ефірі програми «Кримінал» на телеканалі «Прямий».

«Пролунав дзвінок. Подзвонили з СБУ і попросили приїхати. У зв'язку з цим, хочу сказати, це буде о 17 годині і незрозуміло, скільки це все буде, програми «Ехо України» сьогодні не буде. Буде заміна. Один раз — нічого страшного. Звісно вони не пояснювали, але було зрозуміло, в контексті історії з Бабченком. Це власне вся інформація», — сказав Ганапольський.

«Я знаю приблизно те ж саме. Мені так само подзвонили пару годин тому і попросили приїхати до СБУ для якоїсь розмови. Що там за розмову буде і про мене особисто і про Матвія Юрійовича, чи це буде якийсь брифінг, я поки не знаю», — сказав Кисельов.

Російський журналіст Матвій Ганапольський працює та живе в Україні. 20 липня 2016 року президент Петро Порошенко надав йому українське громадянство.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ким може бути вказаний російський «замовник» «вбивства» Бабченка — дослідження The Bell

31 травня суд назвав ім'я підозрюваного в організації замаху на вбивство журналіста Бабченка. Ним виявився Герман Борис Львович.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Організатор та «виконавець» у справі Бабченка: хто вони?

На засіданні суду з обрання йому запобіжного заходу Борис Герман заявив, що він є агентом Служби безпеки і співпрацює з контррозвідкою.

Крім того Борис Герман заявив, що знав, що найманий ним виконавець Олексій Цимбалюк співпрацює зі Службою безпеки. За словами Германа, у фонді президента Росії Володимир Путіна є людина, яка відповідає за теракти в Україні.

Суд взяв під варту підозрюваного в організації підготовки теракту, який виступив організатором «убивства» російського журналіста Аркадія Бабченка на 2 місяці.

Російський опозиційний журналіст Аркадій Бабченко живий. Він не помер увечері 29 травня у результаті замаху.

Смерть Бабченка була інсценована, але замах на нього готувався.  Організатор замаху затриманий.

МЗС Росії назвало «антиросійською провокацією» спецоперацію з попередження вбивства Бабченка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тактична перемога — стратегічна поразка:  реакція світу на спецоперацію з Бабченком

Також 31 травня волонтер, учасник бойових дій на Донбасі Олексій  Цимбалюк назвав себе виконавцем в організації замаху на вбивство російського журналіста Аркадія Бабченка.

Поділитись: