Світ

Журналістів російського каналу «РЕН TV» вигнали з лікарні у Солсбері, де лікується Скрипаль

11 квітня, 2018 18:13
Світ/Журналістів російського каналу «РЕН TV» вигнали з лікарні у Солсбері, де лікується Скрипаль
Зберегти
Вигляд
Знімальну групу російського телеканалу «РЕН TV» вигнали з лікарні у британському місті Солсбері, де після отруєння перебуває на лікуванні екс-розвідник РФ Сергій Скрипаль. Повідомляється, що журналісти попри заборону зняли у медзакладі сюжет.

Знімальну групу російського телеканалу «РЕН TV» вигнали з лікарні у британському місті Солсбері, де після отруєння перебуває на лікуванні екс-розвідник РФ Сергій Скрипаль. Повідомляється, що журналісти попри заборону зняли у медзакладі сюжет.

Про це повідомляє Sky News.

Зазначається, що співробітники лікарні обурені діями російських журналістів через їх спробу зняти «жахливий» сюжет.

«Репортери REN TV висміяли отруєння нервово-паралітичною речовиною Скрипаля і намагалися взяти коментарі у медсестер лікарні Солсбері», — повідомляє Sky News.

Згодом журналістів вигнали з лікарні, коли до них підійшли співробітники служби безпеки медзакладу. Вони також викликали поліцію.

Представник лікарні Солсбері описав сюжет російських ЗМІ як «жахливий», додавши, що знімальна група «турбувала персонал лікарні посеред ночі без попередження і дозволу».

«Ми хотіли б наголосити, що будь-яка спроба переслідування, залякування будь-кого з наших співробітників чи пацієнтів абсолютно неприйнятна», — повідомили у лікарні Sky News.

За даними Sky News, у своєму сюжеті журналісти «РЕН TV» намагались дискредитувати лікарню, у які перебуває Скрипаль.

Зокрема, вони повідомляли про «відсутність безпеки в лікарні». У сюжеті журналіст також дійшов до висновку, що у лікарні всюди  «дивні невідповідності».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Отруєння Скрипаля: чим росіяни володіють у Британії і чиї статки можуть заморозити

66-річний громадянин Росії Сергій Скрипаль потрапив до лікарні Солсбері з важким отруєнням 4 березня. З ним була його донька. Британська розвідка вважає Росію причетною до отруєння Скрипаля.

Крім того, британське слідство вважає, що отруєння колишнього російського розвідника Скрипаля навряд чи було б здійснене без схвалення Кремля.

6 квітня екс-розвідник РФ Скрипаль вийшов з критичного стану.

26 березня Україна, США та країни ЄС оголосили, що висилають російських дипломатів через отруєння Скрипаля в Британії. Росія пригрозила відповіддю на висилку російських дипломатів з України. 27 березня генсек НАТО оголосив про видворення 7 російських співробітників.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: З речами на вихід: що означає видворення російських дипломатів

Напередодні прем'єрка Британії Тереза Мей оголосила про видворення з країни 23 російських дипломатів у зв'язку з можливою причетністю Москви до отруєння екс-розвідника Сергія Скрипаля. 

Пов`язані новини