Люди з оточення колишнього глави адміністрації президента Бориса Ложкіна допомогли Генеральному прокурору Юрію Луценку зв'язатися з особистим адвокатом Дональда Трампа Рудольфом Джуліані.

Про це повідомив народний депутат Сергій Лещенко, передає кореспондент Громадського

«Він [Юрій Луценко] вирішив вийти на Джуліані. Допомогами йому це зробити, наскільки я знаю, люди з оточення Бориса Ложкіна», — сказав Лещенко.

За словами депутата, Луценко зустрівся із Джуліані двічі: у Польщі та у США й нібито домовився допомогти у дискредитації колишнього віце-президента США Джо Байдена в обмін на збереження посади Генпрокурора.

Нещодавно Луценко заявив, що Байден та його син не порушували законів України.

Нагадаємо, 13 травня 2019 року Лещенко заявив, що генпрокурор Юрій Луценко дезінформував особистого адвоката Трампа Рудольфа Джуліані. Він також продемонстрував документ, який, за його словами, передало оточення Луценка адвокату президента США Дональда Трампа.

Згодом Луценко заявив, що Сергія Лещенка викличуть у Генпрокуратуру, і там, ймовірно, вручать йому підозру за розголошення даних досудового слідства в його публікації про так звану «чорну бухгалтерію» партії президента-втікача Віктора Януковича. Луценко додав, що підозри ще немає, але «очевидно, що вона буде». Крім того, він назвав Лещенка «скунсом».

Після цього Лещенко запевнив, що піде на допит до Генеральної прокуратури і наголосив, що парламент повинен зняти з нього недоторканність.

Згодом САП порушила справу проти Лещенка «за фактом можливого отримання хабара» через квартиру в центрі Києва, яку депутат купив майже 3 роки тому.

Поділитись: